Sprzęt wspinaczkowy

Wyświetlanie 1–12 z 403 wyników

W naszym rozbudowanym asortymencie znajdziesz specjalistyczny sprzęt do wspinaczki skałkowej (górskiej). Oferujemy duży wybór akcesoriów alpinistycznych i wspinaczkowych, które przydadzą się każdemu amatorowi tej pasjonującej dyscypliny sportu. Bez względu na to, czy preferujesz pokonywanie ścianek naturalnych czy komercyjnych, u nas na pewno trafisz na odpowiednie wyposażenie. Oferujemy produkty od najlepszych marek, takich jak m.in. Ocun, Climbing Technology, Lhotse. Wszyscy producenci, z którymi współpracujemy, specjalizują się w projektowaniu profesjonalnego wyposażenia dla sportowców.

Sprzęt do wspinaczki górskiej, skałkowej

Profesjonalny sprzęt wspinaczkowy to gwarancja bezpieczeństwa w trakcie pokonywania ścian skałkowych oraz sztucznych. W sklepie alpinistycznym przygotowaliśmy duży wybór karabinków wykonanych z najlepszej gatunkowo stali, magnezji sprzedawanej w opakowaniach o zróżnicowanej pojemności, a także bloczków i ekspresów. Oferujemy również profesjonalne uprzęże do wspinaczki górskiej dostępne w wersji dla dzieci i dorosłych, które zakupisz w ProAdventure w dobrej cenie i w kilku rozmiarach i wersjach kolorystycznych do wyboru. Sprawdź koniecznie!

W naszym szerokim asortymencie ze sprzętem do wspinaczki górskiej i skałkowej znajdziesz również profesjonalne liny wspinaczkowe. Oferujemy je w różnorodnych wersjach, dlatego z łatwością znajdziesz tutaj produkt alpinistyczny, którego potrzebujesz. Masz do dyspozycji liny dynamiczne i statyczne, a także pomocnicze, pochodzące z katalogów najlepszych producentów z branży. Aby zapewnić sobie maksimum bezpieczeństwa w trakcie pokonywania ściany, zainwestuj też w specjalistyczny kask, który sprzedajemy w naszym sklepie internetowym w kilku rozmiarach i kolorach. Wyroby z tej kategorii są niezwykle lekkie, a jednocześnie wytrzymałe.