Climbing Technology

CT Kask ECLIPSE green/pink

232,02
225,06 z kodem: SM2024
Paypo, kup teraz i zapłać za 30 dni

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Zamów wciągu 33 minut wyślemy dzisiaj!

Produkt dostępny.

30 dni na zwrot.

otrzymasz 46 punktów na następne zakupy.


OPIS PRODUKTU
Kask Climbing Technology Eclipse skierowany jest do kobiet, młodzieży oraz dzieci za sprawą mniejszego obwodu. Dzięki temu wybierając się sama w skały lub wyposażając swoją pociechę możesz w wysokim stopniu zadbać o bezpieczeństwo głowy podczas podejmowanej aktywności. Kask CT spisze się także w szkółkach wspinaczkowych stanowiąc podstawę zdobywania skał.

Kask Climbing Technology łatwo i szybko się zakłada, istnieje możliwość łatwego czyszczenia wewnętrznych pianek, a dzięki specjalnemu systemowi regulacji, dopasujesz jego obwód jedną ręką. Jest to wygodne i znacznie ułatwia wspinaczkowe życie. Paski pod brodą utrzymują skorupę kasku w stabilnej pozycji nawet podczas najbardziej energicznych ruchów. Omijając newralgiczne miejsca (np. uszy) zwiększają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Klamra do zapięcia pod brodą jest szybka i pewna w obsłudze.

Ten model wykonany został z tworzywa ABS, które jest lekkie i wytrzymałe więc skutecznie będzie absorbować wstrząsy wywołane uderzeniami spadających kamieni lub obiciem się o skały. Kask posiada 10 otworów wentylacyjnych, które mają za zadanie odprowadzać nadmiar ciepłego i wilgotnego powietrza. Możliwość montażu czołówki sprawdzi się po zmroku kiedy nadal jesteś w skałach.
obwodów głowy (48-56cm);

Opinie Klientów

Podobne produkty

Wybrane dla Ciebie