Kaski wspinaczkowe

Wyświetlanie 1–12 z 28 wyników

CT Kask ECLIPSE AP green/pink

242,62
235,34 z kodem: WIOSNA24

Nowy!

Nowy!

Promocja! Nowy!

Kask wspinaczkowy Climbing Technology Sirio – white/blue

Original price was: 365,13zł.Current price is: 329,13zł.

Promocja! Nowy!

Kask wspinaczkowy Climbing Technology Sirio anthracite/ochre

Original price was: 365,13zł.Current price is: 329,13zł.

Promocja! Nowy!

Kask wspinaczkowy Climbing Technology Sirio – grey/anthracite

Original price was: 365,13zł.Current price is: 329,13zł.

Nowy!

Kask wspinaczkowy Edelrid Salathe Lite icemint roz 2

445,90
432,52 z kodem: WIOSNA24

Nowy!

Kask wspinaczkowy Edelrid Salathe Lite Icemint roz 1

445,90
432,52 z kodem: WIOSNA24

kask climbing technology eclipse pink

Kask wspinaczkowy CT Eclipse – pink

235,04
227,99 z kodem: WIOSNA24

kask climbing technology eclipse adventure park blue

Kask wspinaczkowy CT Eclipse Adventure Park – blue

232,02
225,06 z kodem: WIOSNA24

W jaki sposób właściwie zadbać o bezpieczeństwo podczas wspinaczki? W skład wyposażenia każdego himalaisty, alpinisty, taternika czy grotołaza powinien wchodzić przede wszystkim dobrej jakości kask górski. Taki, który będzie w stanie uchronić głowę przez ewentualnym urazem – spadające kamienie oraz odstające od ściany głazy to tylko niektóre z czyhających po drodze niebezpieczeństw. Zadbaliśmy więc o szeroki wybór jak najlepszego sprzętu!

Proponujemy profesjonalne kaski wspinaczkowe Climbing Technology oraz Petzl – marek cenionych w branży za innowacyjne podejście do produkcji i świetną znajomość potrzeb miłośników gór. To lekkie, kompaktowe skorupy wykonane z tworzyw nie tylko dobrze chroniących głowę przed urazami, ale także umożliwiających właściwą wentylację oraz gwarantujących maksymalną wygodę podczas wspinaczki. Po rozwiązanie tego typu mogą sięgać zresztą nie tylko alpiniści czy himalaiści. Kaski górskie znakomicie sprawdzą się również podczas innych aktywności: wchodzenia po skałkach, eksplorowania jaskiń oraz uprawiania sportów skitourowych.

Kaski w góry – najlepszy sprzęt wspinaczkowy w korzystnych cenach

Profesjonalny sprzęt to połowa sukcesu. Zapewnia bezpieczeństwo oraz wygodę podczas pokonywania kolejnych metrów w górę. Świetnie współgra z potrzebami alpinisty, himalaisty czy grotołaza, które w trakcie wejścia potrafią zmienić się diametralnie. Po proponowane przez nas kaski może sięgnąć każdy. Wybrane modele mają mniejszy obwód odpowiedni dla kobiet i dzieci. Lekkie, kompaktowe i wytrzymałe przypadną do gustu każdemu, kto chce czerpać pełną przyjemność z aktywności górskich bez obaw o bezpieczeństwo i wygodę.

Każdego, kto na myśl o wspinaczce ma ochotę chwycić za plecak i wybiec z domu, zachęcamy do zakupów w naszym sklepie. Zebraliśmy najlepszej jakości kaski, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Przed wyborem odpowiedniego rozwiązania zachęcamy do bliższego zapoznania się z opisem każdego produktu.

Nie wiesz, którą skorupę wybrać? Skorzystaj z naszego wsparcia! Jesteśmy częścią środowiska wspinaczkowego, doskonale wiemy więc, czego potrzebujesz.