O Nas

Sklep Górski ProAdventure powstał z pasji do wspinania i spędzania czasu na łonie natury. To właśnie miłość do outdooru sprawiła, że naszą pasję postanowiliśmy połączyć z biznesem i zrealizować nasze marzenie o własnym sklepie, w którym będziecie mogli znaleźć starannie wyselekcjonowany asortyment specjalistycznej odzieży i sprzętu wiodących marek.

Wysoka jakość oferowanych produktów jest dla nas priorytetem, dlatego w naszym sklepie znajdziecie sprzęt i odzież, których sami używamy i z czystym sumieniem możemy Wam polecić. Służymy naszą radą i doświadczeniem wszystkim miłośnikom outdooru, a w szczególności wspinaczom, alpinistom, turystom górskim, bushcrafterom i rowerzystom.

Oferta naszego sklepu cały czas się powiększa, m.in. o profesjonalny sprzęt przeznaczony do prac na wysokościach, militaria i ekwipunek survivalowy oraz odzież taktyczną.

Naszą misją jest wspieranie wszelkich działań służących rozwojowi turystyki górskiej oraz promocji sportów wspinaczkowych. Dlatego chętnie wspieramy sportowców i zawodników oraz wydarzenia związane z górami i wspinaczką.