Sprzęt do chodzenia po górach

Wyświetlanie 1–12 z 67 wyników

Impregnat do puchu Down Proof 300 ml Nikwax

38,24

Impregnat w sprayu Nikwax TX Direct Spray On 300 ml

40,53

KUBEK DZIECIĘCY CONTIGO GIZMO SIP 420ML REKIN

79,99

Ogrzewacz do rąk żelowy MFH

18,20

Ogrzewacz do stóp Thermopad

19,50

Okulary klasyczne męskie polaryzacyjne Arctica S-345A

179,00

Okulary polaryzacyjne Arctica S-140 Solstice

169,35

Okulary polaryzacyjne Arctica S-345

179,00

Okulary polaryzacyjne na okulary korekcyjne Arctica – S-313

169,00

Plecak Alpinus Woodpecker 70 czerwony PO43640

524,11

Plecak Assault Laser Cut Large 36 l Coyote Tan Mil-Tec

175,99

Plecak turystyczny Alpinus Fatra 30L

339,99

Jeśli chcesz zainwestować w profesjonalny sprzęt do chodzenia po górach, nie mogłeś lepiej trafić! ProAdventure to doskonale zaopatrzony sklep alpinistyczny, w którym sprzedajemy specjalistyczne akcesoria turystyczne dla zawodowców oraz amatorów. Masz do dyspozycji różnorodne gadżety, które warto zabrać ze sobą na dłuższą wycieczkę po górskich szlakach. Zbierzesz tutaj kompletny asortyment, za pomocą którego zapewnisz sobie wygodę oraz bezpieczeństwo w trakcie pokonywania tras o zróżnicowanym stopniu trudności!

Gadżety turystyczne w góry

Jesteś amatorem turystyki górskiej, który uwielbia spędzać czas na wielogodzinnym chodzeniu po szlakach? W takim razie musisz zainwestować w odpowiedni sprzęt, który zabierasz ze sobą w góry. W naszym sklepie turystycznym oferujemy różnorodne akcesoria pochodzące od sprawdzonych producentów, np. Alpinus, Esbit, Nikwax czy Fjord Nansen. Sprzedajemy je w konkurencyjnych cenach z gwarancją ekspresowej wysyłki zamówionego towaru w ciągu 24 godzin od transakcji. W katalogu możesz zamówić takie gadżety, jak m.in.:

Oferowane tutaj profesjonalne gadżety turystyczne zabierzesz nie tylko w góry, ale też na wycieczkę outdoorową, np. do lasu. Dotyczy to szczególnie odzieży przeciwdeszczowej, która ochroni Cię przed skutkami nagłego załamania pogody oraz kijków trekkingowych ułatwiających wielogodzinne chodzenie po nierównościach terenu. Sprzedajemy wyłącznie nowy sprzęt górski o bardzo dobrych parametrach technicznych, z którego korzystają profesjonaliści i amatorzy. Na szczególną uwagę wśród naszych akcesoriów zasługują środki czyszczące, za pomocą których wywabisz uciążliwe zabrudzenia z różnego typu materiałów.