Zestaw Nikwax Tech Wash/Polar Proof 2 x 300ml

60,83
59,01 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Wyślemy w następny dzień roboczy.

Produkt dostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 1

otrzymasz 12 punktów na następne zakupy.


Zestaw markowych produktów Nikwax. Tech Wash do prania odzieży wodoodpornej i Polar Proof do impregnacji ubrań polarowych.

Zestaw Twin zawiera środek do prania odzieży wodoodpornej i impregnacji odzieży polarowej. Każde opakowanie ma po 300 ml.

Tech Wash to techniczny środek w płynie do czyszczenia materiałów wodoodpornych: odzieży, namiotów, plecaków, toreb sportowych itp. Skutecznie czyściodświeża impregnację i poprawia właściwości oddychające materiałów. Skutecznie czyściodświeża impregnację i poprawia właściwości oddychające materiałów. Poprzez wzmocnione właściwości czyszczące oraz skuteczniejsze usuwanie plam odbudowuje powłokę DWR wodoodpornych materiałów, które pokryte błotem narażone są na większe ścieranie.

Tech Wash wyprodukowano na bazie wody – jest bezpieczny dla środowiska naturalnego. Aplikowanie środka w pralce jest szybkie, łatwe i sprawia, że cała odzież jest dokładnie wyczyszczona, także z resztek innych detergentów.

Polar Proof zaprojektowano specjalnie do odzieży polarowej. Na pojedynczych włóknach pozostawia elastyczną warstwę hydrofobową, co pozwala oparom wilgoci przedostać się na zewnątrz. Dzięki temu zachowują się właściwości oddychające i optymalizuje się wydajność w deszczową pogodę. Środek zapobiega też mechaceniu się ubrań, przez co wydłuża się ich żywotność. Produkt nie zawiera szkodliwych fluorokarbonów, jest bezpieczny dla środowiska.

Zestaw zawiera:

  • Nikwax Tech Wash 300 ml – techniczny środek czyszczący do prania odzieży wodoodpornej
  • Nikwax Polar Proof – środek impregnujący stosowany w praniu do wszystkich rodzajów polarów

Specyfikacja Techniczna
Pojemność2x 300ml
Zestaw✔tak
Opinie Klientów

Podobne produkty