ZESTAW LAMP ROWEROWYCH INFINI OLLEY SET Black USB

179,66
174,27 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Wyślemy w następny dzień roboczy.

Produkt dostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 29

otrzymasz 35 punktów na następne zakupy.


LAMPA PRZEDNIA:

 

Lampa OLLEY została zaprojektowana z myślą o wygodzie dla użytkownika. Kompaktowa, nowoczesna konstrukcja, która jest łatwa do nauczenia i obsługi, zawiera wiele inteligentnych funkcji. Bezpieczeństwo zostało zwiększone dzięki trybom migania w ciągu dnia i inteligentnemu zarządzaniu energią, aby zapewnić użytkownikom spokój i wygodę, która pasuje do każdego stylu życia. OLLEY jest wykonana z odpornego na uderzenia, wytrzymałego i odpornego na warunki atmosferyczne polietylenu. Gumowane, uszczelnione przyciski i porty zapewniają niezawodne działanie w każdych warunkach. Tryby migania w ciągu dnia zapewniają wystarczające oświetlenie, aby być widocznym w świetle dziennym, a diody LED sygnalizujące niski poziom naładowania baterii ostrzegają o konieczności naładowania baterii. Maksymalna moc wyjściowa 100 lumenów jest zarządzana przez inteligentne algorytmy, które oszczędzają energię, gdy bateria się wyczerpuje, aby zmaksymalizować czas pracy. Pamięć ostatnio używanego trybu, ładowana przez złącze USB, wodoodporna.

 

 

ROZMIAR: 49 x 28 x 22 mm

 

WAGA: 18 gram

 

LED: 1 Biała dioda LED

 

JASNOŚĆ: 100 lumenów

 

BATERIA: Akumulator litowo-jonowo-polimerowy

 

CZAS PRACY: 4 godz. (oszczędny), 1 godzina (mocny), 20 godzin (miga), 8 godzin (miganie w ciągu dnia)

 

ŁADOWANIE: 2 godz.

 

WSPORNIK: FB05, pasuje do ø19  – ø32 mm 

 

LAMPA TYLNA:

 

Całkowicie nowa 38-chipowa lampa diodowa OLLEY o mocy oświetlenia 20 Lumenów jest jasna i rzuca się w oczy, i mimo że jest kompaktowa to jest bardzo wszechstronna. Wyprofilowany kształt pasuje do każdego roweru lub torby i a wyprofilowana soczewka poprawia kąty widzenia dla większego bezpieczeństwa. Opcje mocowania sprawiają, że zmieści się w dowolnym miejscu. Olley jest przyjazny dla użytkownika i oferuje pamięć trybu, która pozwala na włączenie w poprzednio używanym trybie, oszczędzając czas konfiguracji. Automatyczne włączanie trybu czuwania w pięć minut po pozostawieniu roweru w stanie bezczynności, eliminuje marnowanie baterii. Olley posiada wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii, który informuje o konieczności ładowania, a także zbiega się z automatyczną aktywacją trybu niskiego poboru mocy. Montaż bez użycia narzędzi za pomocą zintegrowanego plastikowego klipsa na pasku, torbie lub innym sprzęcie. Ładowana przez złącze USB. Podwójne klikniecie sprawdza poziom baterii. Wodoodporna.

 

 

ROZMIAR: 53,3 x 28 x 23,5 mm

 

WAGA: 21,2 gramów

 

LED: 38 chipów COB LED

 

JASNOŚĆ: 35 lumenów

 

BATERIA: Akumulator litowo-jonowo-polimerowy

 

CZAS PRACY: 5,5 godz. (pozycyjne), 1,5 godziny (mocne), 48 godzin (miganie 1), 5 godzin (miganie 2), 15 godzin (miganie 3), 8,5 godziny (miganie w dzień)

 

ŁADOWANIE: 2 godz.

 

UCHWYT: pasuje do ø19 – ø32 mm 

 

 

Opinie Klientów

Podobne produkty