Climbing Technology

Zestaw Ekspresów Lime-M Set Dyneema 12cm x6 – anodized

429,99
417,09 z kodem: SM2024
Paypo, kup teraz i zapłać za 30 dni

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

otrzymasz 85 punktów na następne zakupy.


Zestaw Climbing Technology Lime-M Set Dyneema 12cm x6 doskonale spisze się podczas pokonywania najtrudniejszych dróg wspinaczkowych, gdzie wysoka jakość wykonania sprzętu i jego niska waga pozwolą Ci na osiągnięcie swoich wspinaczkowych celów.

Ekspresy, z których składa się zestaw to niezwykle dopracowany model, który idealnie sprawdzi się zarówno wśród początkujących jak i najbardziej doświadczonych wspinaczy. Długość taśmy wynosząca 12 cm pozwoli na wykorzystanie ich zarówno w skałach jak i podczas wspinaczki w górach wysokich, a stosunkowo niska waga nie zwiększy znacząco ciężaru zabieranego ze sobą szpeju.

Podstawę każdego ekspresu stanowią karabinki. Tutaj zastosowano sprawdzone w akcji Climbing Technology Lime w wersjach S i W. Podobnie jak najbardziej zaawansowane modele wykonano je w technologii kucia na gorąco, dzięki czemu zachowano idealny balans pomiędzy wagą i wytrzymałością. Korpusy karabinków mają bardzo klasyczny kształt, dzięki czemu dobrze leżą w dłoni, a operowanie całym ekspresem jest intuicyjne. Górny karabinek posiada prosty zamek, gwarantujący instynktowne wpinanie ekspresu zarówno w plakietkę, jak i linkę z kości wspinaczkowej. Wyposażono go oczywiście w bezząbkowy system Catch-Free, który sprawia, że nie haczy on o liny czy taśmy. Dolny karabinek posiada z kolei druciany zamek. Oprócz redukcji wagi, rozwiązanie to zmniejsza również ryzyko przypadkowego otwarcia zamka w momencie uderzenia karabinka o skałę. Ponadto zamki agrafkowe są znacznie bardziej wytrzymałe na zabrudzenie czy zamarznięcie, co jest szczególnie istotne podczas wspinaczki w trudnych warunkach atmosferycznych.

Zestaw ekspresów Climbing Technology Lime-M Set Dyneema 12cm x6 wykorzystuje innowacyjne stringi. Opatentowany przez markę CT gumowy Fixit to pomysłowe i szalenie praktyczne rozwiązanie. Doskonale pozycjonuje dolny karabinek, zapobiegając jego przekręcaniu się w najmniej odpowiednich momentach. Dodatkowo jest na tyle duży, że chroni taśmę przed szybkim zużyciem w wyniku przetarcia o skały, zwiększając żywotność ekspresu. Zastosowane tasiemki z Dyneemy obniża znacznie wagę całego ekspresu.

W skład zestawu wchodzi 6 ekspresów wspinaczkowych Climbing Technology Lime-M Set Dyneema 12cm.


Specyfikacja Techniczna
Kolorsrebrny
Długość12cm
Opinie Klientów

Podobne produkty

Wybrane dla Ciebie