Ocun

Zestaw Ekspresów Hawk QD wire PAD 16, 10 cm 5-pack – green

Original price was: 313,99zł.Current price is: 313,42zł.
Price in the last 30 days is the same as current

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 4

otrzymasz 62 punkty na następne zakupy.


Zestaw ekspresów Ocun Hawk QD wire PAD 16, 10 cm 5-pack pozwoli Ci cieszyć się efektywnym pokonywaniem ściany, także podczas niskich temperatur. Pojedynczy model skonstruowany został z dwóch karabinków Hawk Wire z drucianym zamkiem, które połączone są poliamidową taśmą. Całość jest lekka, a także odpowiednio wytrzymała.

Kiedy decydujesz się na wspinaczkę alpejską bardzo ważne jest, aby dobrany sprzęt dobrze radził sobie z chłodem. Tak właśnie jest w przypadku zestawu ekspresów Ocun Hawk QD wire PAD 16, 10 cm 5-pack. Karabinki, które się na niego składają wyposażone zostały w druciany zamek, który nie zamarza, a także sprawia, ze błoto praktycznie się na nim nie zbiera.

Ekspres Hawk, dzięki swojej charakterystyce, jest rozwiązaniem szczególnie przeznaczonym do wspinaczki wielowyciągowej oraz alpejskiej. Dolny karabinek tego niezawodnego zestawu wyposażony jest w gumowe zabezpieczenie zapobiegające obracaniu.

Typ zamka Wire ma wiele zalet. Przede wszystkim nie zapycha się zabrudzeniami i nie zamarza w niskich temperaturach, co ma szczególne znaczenie w alpejskich warunkach. Dodatkowo bardzo wygodnie się wpina w niego linę a dzięki niskiej wadze nie otwiera się podczas uderzania o skałę. Wszystko to dodatkowe zalety, poza oczywistą oszczędnością wagi.

Profil karabinka Hawk jest zaprojektowany w taki sposób by nie niszczył lin oraz taśm, które w niego wepniemy. Ergonomiczny kształt korpusu pozwala na bardzo szybkie i pewne wpinki.


Specyfikacja Techniczna
Długość10cm
Kolorzielony
Wytrzymałość25kN
Opinie Klientów

Podobne produkty