Ocun

Zestaw Ekspresów Falcon QD Zoom PA 15/22 12 cm 5-pack – blue

429,99

Koszt dostawy od: 9,99 zł

osób kupiło: 2

Produkt dostępny.

Wysyłka w 24h.

30 dni na zwrot.

otrzymasz 85 punktów na następne zakupy.


Ekspresy Ocun Falcon QD Zoom PA 15/22 12 cm 5-pack to dobry początek do stworzenia własnego zestawu wspinaczkowego sprzętu. Zachwyci szczególnie wspinaczy, którzy planują pokonywanie dróg w stylu RP. Wspinając się na drogach sportowych w Polsce dwa takie sety powinny być optymalne. Ekspresy wyposażono w poliamidową taśmę o zmiennej szerokości, która jest wyjątkowo poręczna i wygodna w użytkowaniu.

Zastosowano tutaj dwa karabinki Falcon, górny prosty oraz dolny gięty. Dolny karabinek został wyprofilowany w taki sposób, by wpinanie liny przebiegało sprawnie. Ten ekspres to gwarancja, że wszystko pójdzie po Twojej myśli. Nie musisz obawiać się o sprzęt, możesz na nim polegać.

Karabinki posiadają tzw. Keylock, co umożliwia zapobieganie haczeniu o linę, taśmę czy repsznur. Będzie ona płynnie przechodziła przez karabinek. Dolny karabinek zabezpieczono gumowym elementem Rubber Biner, dzięki któremu znajduje się on we właściwej pozycji. Jest stabilny, nie obraca się i nie przesuwa na taśmie, co ułatwia każdą wpinkę.


Specyfikacja Techniczna
Długość 12cm
Kolor niebieski
Wytrzymałość 25kN
Opinie Klientów

Podobne produkty