Ocun

Ekspres Falcon QD Zoom PA 15/22 12 cm – blue

550,00
533,50 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 2

otrzymasz 110 punktów na następne zakupy.


Ekspres Ocun Falcon QD Zoom PA 15/22 12 cm to dobry początek do stworzenia własnego zestawu wspinaczkowego sprzętu. Zachwyci szczególnie wspinaczy, którzy planują pokonywanie dróg w stylu RP. Wspinając się na drogach sportowych w Polsce dwa takie sety powinny być optymalne. Ekspres wyposażono w poliamidową taśmę o zmiennej szerokości, która jest wyjątkowo poręczna i wygodna w użytkowaniu.

Zastosowano tutaj dwa karabinki Falcon, górny prosty oraz dolny gięty. Dolny karabinek został wyprofilowany w taki sposób, by wpinanie liny przebiegało sprawnie. Ten ekspres to gwarancja, że wszystko pójdzie po Twojej myśli. Nie musisz obawiać się o sprzęt, możesz na nim polegać.

Karabinki posiadają tzw. Keylock, co umożliwia zapobieganie haczeniu o linę, taśmę czy repsznur. Będzie ona płynnie przechodziła przez karabinek. Dolny karabinek zabezpieczono gumowym elementem Rubber Biner, dzięki któremu znajduje się on we właściwej pozycji. Jest stabilny, nie obraca się i nie przesuwa na taśmie, co ułatwia każdą wpinkę.


Specyfikacja Techniczna
Długość12cm
Kolorniebieski
Wytrzymałość25kN
Opinie Klientów

Podobne produkty