Climbing Technology

Zestaw dla dzieci Kit Ferrata Classic Junior

595,99
578,11 z kodem: SM2024
Paypo, kup teraz i zapłać za 30 dni

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

otrzymasz 119 punktów na następne zakupy.


Zestaw do via ferrat dla dzieci Climbing Technology Kit Ferrata Classic Junior powstał z myślą o najmłodszych użytkownikach. Kask Climbing Technology Eclipse dopasuje się do mniejszych głów, dziecięca uprząż Climbing Technology Ascent Junior zagwarantuje komfort na właściwym poziomie, a lonża Climbing Technology Classic-K Slider zadba o bezpieczeństwo.

Kask Climbing Technology Eclipse zadba o ochronę głowy młodego użytkownika przed uderzeniami oraz spadającymi kamieniami. Został zaprojektowany z myślą o osobach o nieco mniejszym obwodzie Jest właściwie wentylowany, posiada szeroki zakres regulacji i zaczepy do mocowania czołówki.

Lonża Climbing Technology Classic-K Slider została opracowana tak, by zminimalizować siłę działającą na użytkownika podczas upadku. Posiada również etykietę pozwalającą na bieżące kontrolowanie stanu lonży. Karabinki o dużym prześwicie i automatycznych zamkach Catch-Free gwarantują szybkie i sprawne przepinanie się między kolejnymi odcinkami. Karabinki posiadają gumowe zabezpieczenie Fixbar.

Uprząż Climbing Technology Ascent Junior powstała z myślą o młodszych użytkownikach. Została wykonana z wytrzymałego materiału, a miejsca styku z ciałem wyłożono miękką pianką i uzupełniono siateczką, odprowadzającą wilgoć. Jest ona prosta w obsłudze i regulacji.

W skład zestawu wchodzą:

  • Kask Climbing Technology Eclipse;
  • Lonża Climbing Technology Classic-K Slider;
  • Uprząż Climbing Technology Ascent Junior;
  • Pokrowiec transportowy.

Parametry

  • Lonża może być użytkowana przez osoby o wadze od 40 kg (bez ekwipunku) do 120 kg (waga wraz z ekwipunkiem).
  • Urząż: Obwód w pasie: ok. 56-80 cm
  • Urząż: Obwód w udach: ok. 38-46 cm.
  • Kask Optymalnie dopasowany do mniejszych obwodów głowy (48-56cm);
Opinie Klientów

Podobne produkty

Wybrane dla Ciebie