Climbing Technology

Wyciągarka ratunkowa Up You Go 2m

1 069,99
1 037,89 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 5

otrzymasz 213 punktów na następne zakupy.


Samoblokujący zestaw do wyciągania Climbing Technology Up You Go 2m to specjalnie zaprojektowana wyciągarka ratunkowa, która znajdzie swoich odbiorców przede wszystkim pośród pracowników wysokościowych. Produkt ten umożliwia podnoszenie i opuszczanie rannego operatora i idealnie sprawdzi się podczas manewrów ratunkowych.

Firma Climbing Technology to jest jedną z największych firm, zajmujących się produkcją sprzętu wspinaczkowego, oraz przeznaczonego do prac wysokościowych. Wieloletnie doświadczenie marki i stałe dążenie do doskonałości przekłada się finalnie na powstanie najwyższej jakości produktów, które od lat zadowalają najbardziej wymagających użytkowników. Nie inaczej jest i w tym przypadku, bowiem Up You Go 2m, to propozycja, która sprawdzi się w najcięższych warunkach i pozwoli na bezpieczne przeprowadzenie akcji ratunkowych.

Samoblokujący zestaw do wyciągania Climbing Technology Up You Go 2m dzięki swoim niewielkim rozmiarom jest urządzeniem niezwykle kompaktowym. Dzięki temu jest ono w stanie pracować nawet w bardzo niewielkiej odległości od kotwicy. Zastosowane rozwiązanie pozwalają na zatrzymanie rannego po jego podniesieniu i zapobiegają jego ześlizgnięciu się w dół, co dodatkowo zwiększa poziom bezpieczeństwa podczas użytkowania zestawu i sprawia, że sama obsługa urządzenia jest szybka i prosta. Samoblokujący zestaw do wyciągania Climbing Technology Up You Go 2m składa się z podwójnych bloczków Up Roll i Up Lock, specjalnej tulei wykonanej z elastycznej siatki zapobiegającej skręcaniu się liny, oraz dwóch karabinków Climbing Technology Pillar TG wyposażonych w zamki Triplex. Sama tuleja zastosowana w wyciągarce daje możliwość zablokowania i odblokowania krzywki dzięki systemowi Freelock, co daje możliwość obsługi urządzenia jedną ręką, nawet w rękawicach. Zastosowana w przyrządzie linka ma 9 mm średnicy i posiada certyfikat EN 1891-A

Zestaw Climbing Technology Up You Go 2m – najważniejsze cechy:

 • Zestaw zaprojektowany z myślą o ratownictwie wysokościowym;
 • Umożliwia podnoszenie i opuszczanie rannego operatora;
 • Niewielkie rozmiary;
 • Możliwość zawieszenia w niewielkiej odległości od kotwicy;
 • System zapobiegający ześlizgnięciu się podniesionego poszkodowanego;
 • Szybki i prosty w obsłudze;
 • Zastosowanie podwójnych bloczków Up Roll i Up Lock;
 • Tuleja wykonana z siatki uniemożliwiająca skręcanie się liny;
 • Wyposażony w dwa karabinki Pillar TG z zamkami Triplex;
 • Możliwość zablokowania i odblokowania krzywki dzięki systemowi Freelock;
 • Linka o średnicy 9 mm posiadająca certyfikat EN 1891-A;

Specyfikacja Techniczna
Kolorpomarańczowy, szary
Długość2m
Opinie Klientów

Podobne produkty