Climbing Technology

Wspornik Hook Rest

49,99
48,49 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 9,99 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 4

otrzymasz 9 punktów na następne zakupy.


Wspornik Climbing Technology Hook Rest to specjalny klips, który umożliwi Ci przytroczenie ramion lonży do swojej uprzęży. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będziesz musiał wpinać ich w szpejarki zostawiając w nich miejsce na niezbędny sprzęt, a sama praca z wpiętą w uprząż lonżą podczas gdy jej ramiona nie będą używane, stanie się jeszcze wygodniejsza.

Produkt ten sprawdzi się przede wszystkim wśród pracowników wysokościowych, którzy na co dzień podczas realizacji zleceń używają pełnych uprzęży. Dzięki niewielkim rozmiarom Hook Rest nie odczujesz jego wagi, a jeśli posiadasz kilka uprzęży, jego montaż i demontaż jest na tyle prosty, że szybko poradzisz sobie z jego przełożeniem.

Wspornik Climbing Technology Hook Rest przeznaczony jest do montazu na określonej taśmie poziomej, umieszczonej na pasie naramiennym. Pasować będzie do takich modeli jak: Axess QRAxess QR AscenderWork Tec 140Work Tec, oraz Work Tec QR. Jego konstrukcja pozwala również zachować maksymalne bezpieczeństwo podczas niekontrolowanego upadku, ponieważ po wpięciu jednego z ramion we wspornik, jeśli ulegnie on obciążeniu większemu niż kilka kilogramów – otworzy się, aby nie przeszkadzać w pracy absorbera energii. Należy pamiętać, że sam wspornik nie jest przeznaczony do użytku jako sprzęt ochrony osobistej, a zapewnia on jedynie wsparcie w utrzymaniu ramion lonży w odpowiednim miejscu gdy nie jest ona używana.

Wspornik Climbing Technology Hook Rest – najważniejsze cechy:

  • Klips umożliwiający przytroczenie ramion lonży do swojej uprzęży;
  • Zapobiega niepożądanemu przemieszczaniu się ramion lonzy gdy nie jest używana;
  • Doskonale sprawdzi się wśród pracowników wysokościowych;
  • Niewielkie rozmiary i bardzo niska waga;
  • Prosty i szybki w montażu;
  • Przeznaczony do użytku z modelami: Axess QRAxess QR AscenderWork Tec 140Work Tec, oraz Work Tec QR;
  • Produkt nie może być używany jako sprzęt ochrony osobistej;

Specyfikacja Techniczna
Kolorpomarańczowy
Opinie Klientów

Podobne produkty