Climbing Technology

Worek transportowy Zenith Haul Bag 70

849,99
824,49 z kodem: SM2024

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 5

otrzymasz 169 punktów na następne zakupy.


Worek transportowy Climbing Technology sprawdzi się podczas wspinaczki w skałach oraz w trakcie prac wysokościowych kiedy istotne jest wygodne przeniesienie całego szpeju. Zmieścisz tutaj wszystko, co niezbędne, a także prowiant lub odzież na zmianę.

Worek Climbing Technology Zenith Haul Bag 70 posiada wygodne pasy ramienne oraz stabilizujący pas biodrowy. Bez problemu możesz je odpiąć kiedy nie będą potrzebne, a torbę przenosić za pomocą pętli na jej górze. Pojemność tego modelu wynosi 70 l, ale w razie konieczności może zostać rozszerzona do 85 litrów. Wykonana została z wytrzymałego poliestru powleczonego PVC, co spowalnia namakanie. Worek ostał wyposażony w rolowane zamknięcie, dzięki czemu dostęp do zawartości przebiega w szybki i prosty sposób. Wystarczy zrolować materiał i zabezpieczyć go klamrą.

Wewnątrz znajduje się praktyczna zapinana kieszeń na cenne drobiazgi oraz dwie szpejarki, które pomocą w uporządkowaniu ekwipunku. Dodatkowo umieszczono wewnątrz dwie szpejarki, umożliwiające odpowiednią organizację sprzętu.


Specyfikacja Techniczna
Kolorczarny, żółty
Pojemność70L
Opinie Klientów

Podobne produkty