Wkładka Arpol ogrzewająca do butów

19,90
19,30 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 9,99 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 22

otrzymasz 3 punkty na następne zakupy.


Wkładka Arpol ogrzewająca do butów to zestaw 2 jednorazowych podgrzewaczy do butów, dzięki którym nasze stopy będą przyjemnie ogrzewane nawet do 6 godzin.

Dzięki ogrzewaczom Arpol stopy będą utrzymywane w komfortowym cieple, niezależnie od temperatury otoczenia. Wkładki ogrzewające świetnie sprawdzą się w okresie zimowym u sportowców, myśliwych oraz osób przebywających długo na świeżym powietrzu.

Błyskawiczne rozgrzanie
Aktywacja wkładek jest prosta, wystarczy wyjąć je z opakowania, odczekać kilka minut i włożyć je do butów. Po otwarciu opakowania następuje reakcja utleniania żelaza, podczas której wydzielane jest ciepło.

W efekcie wkładki rozgrzewają się nawet do temperatury 42°C, średnia temperatura grzania wynosi 38°C. Zastosowany środek jest bezwonny, niepalny oraz hipoalergiczny. Wkładki można „wyłączyć” poprzez zablokowanie dostępu powietrza. W tym celu wystarczy włożyć ogrzewacze do woreczka strunowego i szczelnie zamknąć.

Nie tylko dla sportowców
Najlepszą wydajność uzyskamy, wsuwając wkładki możliwie jak najbliżej czubków butów. Wychłodzenie stóp przeważnie rozpoczyna się od palców, które są najbardziej narażone na odmrożenia.

Wkładki doskonale sprawdzą się podczas różnych form aktywności outdoorowej w okresie jesienno-zimowym, dlatego są chętnie stosowane przez narciarzy, wędkarzy, myśliwych, motocyklistów oraz taterników.

Wytyczne użytkowania:

Wkładki są jednorazowego użytku.
Nie wolno ich przycinać i nakłuwać.
Nie nadają się do biegania.
Nie stosować bez skarpet.
Nie stosować u osób chorych na cukrzycę, ze schorzeniami układu krążenia, kobiet w cięży, niemowląt, małych dzieci.


Specyfikacja Techniczna
Ilość [szt.]2
Maks. czas pracy [h min]6
Maks. temp. pracy [°C]42
Długość całkowita [mm]25
Opinie Klientów

Podobne produkty