Ocun

Uprząż Wspinaczkowa Neon 3 – pink

326,99
Wyczyść

Koszt dostawy od: 9,99 zł

osób kupiło: 1

30 dni na zwrot.

otrzymasz 65 punktów na następne zakupy.


Uprząż wspinaczkowa damska Ocun Neon 3 powstała z myślą o aktywnych kobietach, które swój wolny czas z chęcią spędzają w skałach lub na panelu. W konstrukcji uwzględniono specyfikę kobiecej sylwetki, co przekłada się na wygodę w trakcie pokonywania wymagających dróg. Uprząż jest w pełni regulowana, co jest niezwykle praktyczne.

Zarówno pas biodrowy jak i pętle udowe zostały odpowiednio wyściełane dla wyższego komfortu użytkowania uprzęży tak w trakcie wspinania jak i wiszenia na stanowisku czy podczas zjazdu. Wyściółka oferuje pożądaną oddychalność, przestrzeń pomiędzy wzmocnieniami zawiera otwory wentylacyjne pokryte perforowaną mikrofibrą.

Pas biodrowy damskiej uprzęży Ocun Neon 3 jest zbudowany z dwóch rozdzielonych taśm, co przekłada się na komfort podczas dłuższego wspinania, pozwalając na właściwą dystrybucję działających na wspinacza sił. Konstrukcja pętli udowych „D” umożliwia uzyskanie odpowiedniego poziomu wygody.

System łączący pętle udowe z pasem biodrowym został zaprojektowany dla maksymalnego bezpieczeństwa oraz redukcji ryzyka popełnienia błędu podczas wiązania się liną. Tylne pasy łączące pętle udowe z pasem biodrowym można w razie potrzeby wypiąć, co przydaje się w górskiej działalności.


Specyfikacja Techniczna
Kolor różowy
Rozmiar XS, S, M, L
Opinie Klientów

Podobne produkty