Climbing Technology

Uprząż wspinaczkowa EXPLORER green/pink

222,00

Koszt dostawy od: 9,99 zł

osób kupiło: 1

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.


Climbing Technology Explorer to model, który zachwyca pełnym zakresem regulacji, niską wagą, wysoką wytrzymałością oraz łatwością zakładania. Świetnie spełni swoje zadanie w trakcie pokonywania via ferraty, podczas kursu wspinaczkowego czy w parku linowym. To jeden model przeznaczony do szerokiej gamy aktywności.

W prosty i szybki sposób można dopasować ją do indywidualnych preferencji użytkownika, jego sylwetki, ubioru oraz rodzaju około górskiej działalności. Pas biodrowy oraz pętle udowe zostały tak zaprojektowane, by zagwarantować niezbędną wygodę w każdych warunkach. Punkt centralny został powiększony oraz wyróżniony pomarańczowym kolorem. Pozwala to uniknąć popełnienia błędu przez początkujących wspinaczy i turystów.

Został on skonstruowany dla osiągnięcia możliwie najwyższego poziomu bezpieczeństwa, także w razie odpadnięcia. Pomaga on także utrzymać optymalną pozycję w trakcie pokonywania via ferraty lub wspinaczkowej drogi. Dwie obszerne szpejarki umożliwią w prawidłowy sposób rozmieścić sprzęt na uprzęży.

Rozmiar:

  • Obwód pasa biodrowego: od 60 do 110 cm;
  • Obwód pętli udowych: od 35 do 75 cm;

Specyfikacja Techniczna
Kolorzielony
Rozmiarone size
Waga400g
Opinie Klientów

Podobne produkty