Uprząż wspinaczkowa EDELRID Ace II

375,95
364,67 z kodem: WIOSNA24
Wyczyść

Koszt dostawy od: 0,00 zł

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 4

otrzymasz 75 punktów na następne zakupy.


Ultralekka uprząż zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach i użytkowniczkach, dla których w skałach liczy się każdy zaoszczędzony gram wagi.

ACE II swoją niewiarygodną wręcz lekkość zawdzięcza technologii 3D-Vent Lite – taśmy nośne w pasie biodrowym i pętlach udowych zostały wykonane z tworzywa HMPE (najwyższej jakości polietylen o dużej gęstości) oraz dodatkowo rozszczepione”, by równomiernie rozkładać ciężar osoby wspinającej się. Dzięki takiemu rozwiązaniu jest bardzo wygodna i świetnie nada się do patentowania trudnych dróg, które często wymaga długiego „wiszenia” w uprzęży. 


Oryginalną i zarazem innowacyjną konstrukcję ma również łącznik uprzęży – dzięki połączeniu tworzywa Dyneema® (od wewnątrz) i poliamidu (na zewnątrz) pętla jest znacznie lżejsza i bardziej elastyczna.


Ace II wykonana jest z przepuszczającej powietrze tkaniny, co minimalizuje ryzyko otarć i odparzeń. Doskonale sprawdzi się więc w cieplejszych rejonach. 


20 milimetrową klamrę Slide Block na pasie biodrowym można całkowicie otworzyć, aby zapewnić wygodne i bezpieczne dopasowanie.

Uprząż wyposażono w cztery symetrycznie rozmieszczone po obydwu stronach szpejarki, dwa uchwyty do mocowania klipsów na śruby lodowe oraz dodatkowy uchwyt z tyłu umożliwiający wygodne doczepienie woreczka na magnezję.


Cechy: 

  • technologia 3D-Vent Lite zapewnia optymalny rozkład masy i komfort użytkowania przy ultralekkiej wadze

  • elastyczny łącznik wykonany z połączenia tworzywa Dyneema® i poliamidu

  • przepuszczająca powietrze tkanina minimalizuje ryzyko powstawania otarć i odparzeń

  • cztery szpejarki, dwa uchwyty do mocowania klipsów na śruby lodowe

  • dodatkowy uchwyt z tyłu na woreczek na magnezję

  • Waga: 266 g (rozmiar XS), 281 g (rozmiar S), 307 g (rozmiar M), 319 g (rozmiar L)

Opinie Klientów

Podobne produkty