Climbing Technology

Uprząż Work Tec 140

0,00 z kodem: WIOSNA24

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Koszt dostawy od: 9,99 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 5


Pełna uprząż robocza wybierana szczególnie chętnie w pracach wymagających zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości. Lekka konstrukcja oferuje maksymalną swobodę ruchów.

Model Climbing Technology Work Tec 140 to uprząż przemysłowa oferująca dwa punkty wpięcia. Doskonale sprawdzi się w trakcie prac, kiedy wymagane jest zabezpieczenie przed upadkiem, ale jednocześnie nie wisimy w uprzęży. Całość jest bardzo lekka i zapewnia dużą swobodę ruchów, co często ułatwia wykonywanie robót.

Uprząż można bardzo szybko zdejmować i zakładać. Zawdzięcza to zastosowaniu szybkich klamer Quick Release. Typ ten został wykorzystany zarówno jako klamra główna, jak i w pętlach udowych. Dodatkowym zabezpieczeniem jest zastosowany w klamrach specjalny znacznik, który pozwala szybko sprawdzić czy klamry są odpowiednio zapięte.

Model ten można szybko dopasować do sylwetki. Szybkie klamry umieszczone na pasach ramiennych ułatwiają dobranie odpowiedniej długości.

Uprząż pozwala na troczenie najpotrzebniejszego sprzętu. Umożliwiają to dwie usztywnione szpejarki, które oferują łatwy dostęp do przyrządów.


Specyfikacja Techniczna
Kolorczarny, pomarańczowy
Wytrzymałość140kg
RozmiarL-XL, S-M
Opinie Klientów

Podobne produkty