Climbing Technology

Uprząż Quarzo – blue/lime

245,99
Wyczyść

Koszt dostawy od: 9,99 zł

osób kupiło: 1

30 dni na zwrot.

otrzymasz 49 punktów na następne zakupy.


Uprząż Climbing Technology Quarzo przeznaczona jest do wspinaczki sportowej. Jej niższa waga idealnie sprawdza się wtedy, gdy zależy Ci na większej dynamice wspinaczce. Oprócz skał skorzystasz z niej także na panelu.

Projektanci CT zastosowali tu szybką klamrę w pasie biodrowym, która umożliwia wygodne i sprawne dopasowanie jego obwodu do ciała. Jednocześnie zapewnia ona odpowiednią stabilność uprzęży, a także umożliwia doregulowanie w trakcie wejścia na ścianę. Możliwość pozycjonowania łącznika sprawia, że zyskasz na wygodzie obsługi karabinka osobistego czy liny. Ten model wykonano z wytrzymałych materiałów o niższej podatności na przetarcia. Dodatkowo w pasie biodrowym i na pętlach udowych umieszczono piankę. Jej zadaniem jest amortyzowanie naprężeń działających na ciało w trakcie wspinaczki, a jej cechy szybkoschnące pozwolą pozbyć się nadmiaru wilgoci, który powstaje podczas wspinaczkowego wysiłku.

Konstrukcja tego modelu opracowana jest tak, by równomiernie rozkładać naprężenia powstające w trakcie sportowych akcji. Poprawia to wygodę i eliminuje irytujące punkty ucisku. Znajdziesz tu także 4 szpejarki. Do nich można przyczepić dowolny szpej, który jest niezbędny podczas wspinaczki. Na tyle jest pętla na woreczek z magnezją.


Specyfikacja Techniczna
Kolor limonkowy, niebieski
Rozmiar XS, S, M, L, XL
Opinie Klientów

Podobne produkty