Climbing Technology

Uprząż Pyl Tec 2 QR

0,00 z kodem: WIOSNA24

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Koszt dostawy od: 9,99 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 4


Wygodna w obsłudze pełna uprząż robocza optymalnie sprawdzająca się w pracach z dostępem linowym. Świetnie łączy w sobie umiarkowaną wagę i wysoki komfort pracy.

Świetnie zaprojektowana uprząż do prac wysokościowych, która pozwala na sprawne przeprowadzenie robót. Ergonomiczne rozwiązania przyspieszają pracę, a także pozwalają na szybkie zakładanie i ściąganie uprzęży.

Model ten wyposażono w miękko wyściełane panele na pasie biodrowym oraz w pętlach udowych. Odpowiadają one za zwiększenie wygody w trakcie wykonywania robót oraz wiszenia w uprzęży. Dodatkowo pasy ramienne zostały optymalnie wykończone, aby nie ocierać o szyję.

Uprząż Climbing Technology Pyl Tec 2 QR została wyposażona w bardzo łatwe w obsłudze klamry, które pozwalają na błyskawiczne dopasowanie całości. Dodatkowo w pętlach udowych umieszczono klamry Quick Release, umożliwiające ich pełne rozpięcie. Specjalny znacznik pozwala szybko stwierdzić czy zostały prawidłowo zapięte.

Punkty wpinania pozwalają na optymalne pozycjonowanie na stanowisku. Umożliwia to wygodne przeprowadzenie niezbędnych prac.

Uprząż robocza posiada wygodne w użytkowaniu szpejarki. Zostały one odpowiednio usztywnione oraz wyprofilowane, aby ułatwić szybki dostęp do niezbędnych przyrządów. Całość uzupełniono pętlami, które mogą posłużyć do przytroczenia narzędzi.

Uprząż robocza Climbing Technology Pyl Tec 2 QR charakteryzuje się wysoką wszechstronnością i niezawodnością. Optymalny wybór dla wszystkich osób przeprowadzających prace wysokościowe.

Maksymalne obciążenie uprzęży wynosi 100 kg.


Specyfikacja Techniczna
Kolorczarny, pomarańczowy
RozmiarL-XL, M-L, S-M
Opinie Klientów

Podobne produkty