Ocun

Uprząż Okun WeBee Kid – red

226,00
219,22 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 1

otrzymasz 45 punktów na następne zakupy.


Lekka i niezawodna uprząż WeBee Kid to propozycja firmy Ocun dla młodszych wspinaczy.

 

 

Świetna uprząż juniorska dla dzieci potrzebujących sprzętu najwyższej jakości. Wyjątkowa lekkość nie będzie ograniczała najmłodszych adeptów wspinaczki na coraz bardziej wymagających drogach. Łatwa w utrzymaniu w czystości oraz wytrzymała uprząż to doskonały wybór także na pierwsze kroki we wspinaczkowym świecie.

W uprzęży zastosowano innowacyjną technologię wykonania pasów. Wykonano je ze specjalnie formowanej pianki EVA. Trójwymiarowa struktura umożliwia sprawną wentylację, zachowując przy tym odpowiedni poziom amortyzacji oraz optymalne rozłożenie sił działających na uprząż. Taką samą piankę zastosowano zarówno w pasie biodrowym, jak i w pętlach udowych.

Do zapinania zastosowano szybkie klamry Slide-Lock. Są łatwe w obsłudze i pozwalają błyskawicznie wyregulować rozmiar. Podobnie jak w innych uprzężach firmy Ocun, także tutaj zastosowano ISS- Initial Safety System, zwiększający bezpieczeństwo w razie omyłkowego wpięcia jedynie do pasa biodrowego lub pętli udowych. Nie zapomniano również o możliwości regulacji pętli udowych. Dwie usztywnione szpejarki pozwolą zabrać ze sobą najpotrzebniejszy szpej.

Uprząż Ocun WeBee to zaawansowana technologicznie uprząż dla najmłodszych miłośników wspinaczki.

 

Uprząż produkowana jest w jednym rozmiarze. Obwód w pasie: 50- 75cm; obwód w udzie 40-50cm

Opinie Klientów

Podobne produkty