Climbing Technology

Uprząż Musa – blue/purple

0,00 z kodem: SM2024

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Paypo, kup teraz i zapłać za 30 dni

Koszt dostawy od: 9,99 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.


Uprząż Climbing Technology Musa jest przeznaczona na drogi wielowyciągowe, gdzie liczy się większa wygoda i możliwość zabrania dodatkowego szpeju. Jednak kiedy wybierasz się w skały, to ten model okaże się równie praktyczny, co nadaje mu nieco wspinaczkowej wszechstronności. Krój tego modelu dopasowano do kobiecej sylwetki.

Projektanci CT zastosowali tu trzy szybkie klamry. Jedna w pasie biodrowym i po jednej na każdej z pętli udowych. Pozwalają one na sprawne dopasowanie obwodu, co przyda się w górach, gdy często zakładasz dodatkowe warstwy odzieży. Jednocześnie możliwość pozycjonowania łącznika sprawia, że zyskasz na wygodzie obsługi karabinka osobistego czy liny. Ten model wykonano z wytrzymałych materiałów o niższej podatności na przetarcia. Dodatkowo w pasie biodrowym i na pętlach udowych umieszczono piankę. Jej zadaniem jest amortyzowanie naprężeń działających na ciało w trakcie wspinaczki, a jej cechy szybkoschnące pozwolą pozbyć się nadmiaru wilgoci, który powstaje podczas wspinaczkowego wysiłku.

Konstrukcja tego modelu opracowana jest tak, by równomiernie rozkładać naprężenia powstające w trakcie górskich akcji. Poprawia to wygodę i eliminuje irytujące punkty ucisku. Znajdziesz tu także 4 szpejarki. Do nich można przyczepić dowolny szpej, który jest niezbędny podczas wspinaczki. Na tyle jest pętla na woreczek z magnezją.


Specyfikacja Techniczna
Kolorfioletowy, niebieski
RozmiarXS, S, M, L
Opinie Klientów

Podobne produkty

Wybrane dla Ciebie