UPRZĄŻ LHOTSE BUOUX JUNIOR – czerwona

209,99
203,69 z kodem: WIOSNA24
Wyczyść

Koszt dostawy od: 0,00 zł

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 3

otrzymasz 41 punktów na następne zakupy.


Buoux Junior to lekka i w pełni regulowana uprząż wspinaczkowa polskiej marki Lhotse przeznaczona dla najmłodszych użytkowników.

Lhotse Buoux Junior to model kultowej uprzęży polskiej marki skierowany do najmłodszych adeptów wspinania. Model Junior to lekka, wytrzymała i w pełni regulowana uprząż, idealnie nadająca się dla dzieci, których rodzice planują pierwsze wspinaczkowe wypady zarówno na ściankę wspinaczkową, do parku linowego, czy w skałki. Uprząż powstała na bazie klasycznego modelu Lhotse Buoux słynącego z dużej wygody użytkowania i wysokiej jakości wykonania przy użyciu najlepszych, dostępnych na rynku materiałów. W Lhotse Buoux Junior zastosowano 4 punkty regulacji za pomocą „szybkich klamer”, co umożliwia sprawne i wygodne jej dopasowanie do warunków fizycznych dziecka.

Ergonomiczny kształt, zastosowanie szerszego łącznika oraz najlepszej jakości materiałów, gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Użyty w produkcji uprzęży poliamid dodatkowo wzmacnia połączenie pasa z łącznikiem, co w znacznym stopniu wpływa na trwałość uprzęży. Buoux Junior wyposażona jest w 2 wytrzymałe szpejarki dolne. Do produkcji modelu zastosowano specjalny laminat materiału odpornego na działalność warunków atmosferycznych oraz materiału z wyściółki antybakteryjnej, która poprawia oddychalność przylegającej do ciała uprzęży.

Lhotse Buoux Junior jest szyta w w dwóch rozmiarach (XXS i XS-S).

XXS
Regulacja w pasie: 45-70cm
Regulacja w nogawce: 34-43cm
Waga uprzęży: 395g

XS-S
Regulacja w pasie: 54-75cm
Regulacja w nogawce: 35-47cm
Waga uprzęży: 450g

Aktualnie dostępna 2 wariantach kolorystycznych (pas z czerwoną lamówką, pas z żółtą lamówką)

Produkt posiada atest CE nadany przez instytut certyfikujący i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Przed użyciem uprzęży, należy z wyjątkową uwagą zapoznać się z załączoną do niej instrukcją użytkowania i rygorystycznie przestrzegać wszystkich zawartych w niej zasad!


Specyfikacja Techniczna
WagaBrak danych
RozmiarXS-S, XXS
Opinie Klientów

Podobne produkty