Climbing Technology

Torba na linę Craggy Haul Bag 40

749,99

Koszt dostawy od: 9,99 zł

osób kupiło: 29

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

otrzymasz 149 punktów na następne zakupy.


Plecak wspinaczkowy Climbing Technology Craggy Haul Bag stworzony do zabezpieczenia sprzętu potrzebnego do wspinaczki wielkościanowej oraz zdobywania alpejskich dróg. To konstrukcja, która może pełnić jednocześnie rolę plecaka i torby.

Jego podstawowymi zaletami są wytrzymałe materiały i duża pojemność. Został wykonany z poliestru wzmocnionego powłoką PVC, co przekłada się na wytrzymałość na przypadkowe uszkodzenia. Pomieści około 40 litrów, a jego maksymalna pojemność to 50 litrów. W ten sposób można przetransportować w nim niezbędny w trakcie wspinaczki sprzęt.

Plecak wspinaczkowy posiada rolowane zamknięcie, co przekłada się na szybki i łatwy dostęp do środka. By zamknąć plecak wystarczy zrolować materiał oraz zabezpieczyć go klamrą. To rozwiązanie pomocne przy pakowaniu się na górski wypad. Pasy ramienne i pas biodrowy są wypinane, w ten sposób do użytkownika należy decyzja czy aktualnie bardziej potrzebna jest mu torba czy plecak.

Konstrukcja została wyposażona w zapinaną na zamek kieszeń wewnętrzną, która pomieści przydatne akcesoria. Z przodu znajdują się dwa pionowe uchwyty do przenoszenia plecaka. Od spodu umieszczono taśmy, które umożliwiają przytroczenie dodatkowego sprzętu np. namiotu ścianowego.


Specyfikacja Techniczna
Kolor biały
Pojemność 40L
Opinie Klientów

Podobne produkty