Climbing Technology

Torba na linę City Rope Bag – orange

169,99
164,89 z kodem: SM2024

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 29

otrzymasz 33 punkty na następne zakupy.


Praktyczne torba do przenoszenia liny City Rope Bag to optymalny wybór dla każdego wspinacza. Zdecydowanie ułatwi dotarcie pod ścianę z całym niezbędnym sprzętem.

Wykonana z wytrzymałych materiałów torba na linę, która charakteryzuje się wysoką niezawodnością i stosunkowo niską wagą. Model ten zaprojektowano do noszenia na ramieniu, jednak całość wyposażono również w uchwyty do przenoszenia jej w ręce.

Torba na linę Climbing Technology City Rope Bag może pomieścić linę o długość do 80 metrów, dzięki czemu doskonale sprawdzi się również w czasie zdobywania nieco wyższych ścian. W środku torby umieszczono zintegrowaną płachtę na linę, która zabezpieczy ją przed łatwym zakurzeniem po rozwinięciu na ziemi. Wszyta w narożniku taśma pozwala na przywiązania jednego z końców liny.

Całość jest zamykana za pomocą dwóch haków. Regulacja długości pasków pozwala idealnie dostosować zapięcie do przenoszonych rzeczy. Zastosowany pasek na ramię posiada regulację długości, aby można go było idealnie dostosować do potrzeb użytkownika. Na pasie umieszczono też miękki panel, dzięki któremu całość zapewnia dużą wygodę nawet przy maksymalnym wypełnieniu torby Climbing Technology City Rope Bag.


Specyfikacja Techniczna
Kolorpomarańczowy
Waga365g
Opinie Klientów

Podobne produkty