Esbit

Termos na jedzenie Esbit Food Jug Majoris 0,8L – steel

143,31
139,01 z kodem: SM2024
Paypo, kup teraz i zapłać za 30 dni

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

otrzymasz 28 punktów na następne zakupy.


Termos na jedzenie Esbit Food Jug Majoris 0,8L to idealne rozwiązanie dla turystów, którzy chcą cieszyć się ciepłym obiadem na swoich wycieczkach, po wysiłku na siłowni lub w przerwie od pracy. Wszechstronność sytuacji zastosowania tego modelu zależy wyłącznie od Twoich potrzeb, ale możesz mieć pewność, że przez długi czas utrzyma on ciepłotę posiłków, które dodadzą Ci energii.

Marka Esbit wykorzystuje innowacyjne rozwiązania mające służyć wielogodzinnemu utrzymaniu temperatury posiłków, które przenosisz w jej termosach. Jest to z pewnością bardzo przydatne, gdyż możliwość zjedzenia ciepłego obiadu poza domem jest przyjemnością, a często koniecznością, której nie sposób sobie odmówić.

Termos na jedzenie Esbit Food Jug Majoris 0,8L bazuje na doskonale znanym modelu niemieckiego producenta, który został przetestowany przez tysiące zadowolonych użytkowników. To właśnie z niego zaadaptowano doskonale sprawdzająca się konstrukcję. Całość została bowiem wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która zapewnia wysoką wytrzymałość i ponadprzeciętne właściwości użytkowe. Podwójne ścianki z pustą przestrzenią pomiędzy nimi oferują wyjątkowe właściwości izolacyjne. To właśnie dzięki takiemu rozwiązaniu termos długo zachowuje pożądaną temperaturę potraw lub napojów. To doskonałe rozwiązanie aby cieszyć się ciepłym posiłkiem w czasie długiego dnia w pracy czy podczas całodziennej wycieczki turystycznej.

Termos na żywność Esbit Food Jug Majoris 0,8L charakteryzuje się bardzo nowoczesną stylistyką. Metalowa zakrętka oraz wykończony lakierem proszkowym termos świetnie ze sobą kontrastują. Ponadto takie wykończenie sprawia, że całość lepiej leży w dłoni i nie wyślizgnie się przypadkiem w czasie przenoszenia pełnego termosu. Niewidocznym na pierwszy rzut oka, ale bardzo praktycznym dodatkiem, jest gumowy panel na spodzie termosu. Zapobiega on łatwemu ślizganiu się całości po gładkiej powierzchni stołu.

Model ten wyposażono w dwie zakrętki. Wewnętrzna odpowiada za zachowanie szczelności i została wyposażona w świetne uszczelki. Ponadto umieszczono w niej przycisk, który pozwoli wyrównać ciśnienie przed otwarciem termosu. Zewnętrzna zakrętka polepsza termikę całości, a ponadto po otwarciu spełnia rolę praktycznej miski na posiłek, dzięki czemu nie trzeba go spożywać bezpośrednio z termosu. Model ten posiada bardzo szeroki dostęp do wnętrza, co znacznie ułatwia nakładanie posiłków, a także utrzymanie środka w czystości.

Termos Esbit Food Jug Majoris 0,8L – najważniejsze cechy:

  • Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej;
  • Podwójne ścianki z pustą przestrzenią pomiędzy nimi zapewniają fenomenalną izolację;
  • Nowoczesny wygląd sprawdzający się zarówno w mieście, jak i na szlaku;
  • Zakrętka wyposażona w przycisk do wyrównywania ciśnienia przed otwarciem;
  • Zewnętrzna zakrętka spełnia funkcję miski;
  • Specjalny gumowy panel na spodzie termosu oferuje zwiększoną przyczepność;
  • Wytłoczone logo marki Esbit na górnej zakrętce;
  • Produkt nie zawiera szkodliwych związków BPA;

Specyfikacja Techniczna
pojemność0,8L
kolorstalowy
Opinie Klientów

Podobne produkty

Wybrane dla Ciebie