Esbit

Termos Esbit Food Jug 0,5L – oliwkowy

119,06
115,49 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Wyślemy w następny dzień roboczy.

Produkt dostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 45

otrzymasz 23 punkty na następne zakupy.


Esbit Food Jug 0,5 l oliwkowy to mały termos obiadowy, który sprawia, że gorącym posiłkiem możesz cieszyć się w w pracy, wycieczce lub w trakcie podróży samochodem

Termosy Esbit to jedne z najbardziej popularnych termosów na polskim rynku, cenione wśród turystów, pasjonatów militariów, survivalu oraz myśliwych.

Termos wykonany ze stali nierdzewnej pokrytej od zewnątrz oliwkową powłoką antypoślizgową, dzięki której termos nie wyślizguje się z mokrej lub zmarzniętej dłoni. Wewnętrzne ścianki powleczono antybakteryjną warstwą srebra, która poprawia także właściwości termiczne oraz ułatwia usuwanie osadu kawy lub herbaty.
Pomiędzy stalowymi ściankami panuje stan próżni technicznej (przestrzeń o bardzo niskim ciśnieniu), która odpowiada za długie utrzymywanie temperatury płynów. Dlatego termos doskonale sprawdzi się do przechowywania zarówno gorących, jak i zimnych płynów. Niezależnie od tego, czy do termosu wlejesz świeżo parzoną kawę, czy mocno schłodzony napój izotoniczny, płyn nawet po wielu godzinach będzie miał temperaturę zbliżoną do początkowej.

Termos obiadowy Esbit Food Jug ma dodatkowo zawór bezpieczeństwa. Pozwala na bezpieczne usunięcie nadmiaru ciśnienia, które może gromadzić się wewnątrz termosu po umieszczeniu w nim gorącego dania. Rozwiązanie to nie tylko ogranicza ryzyko poparzenia gorącą parą, a także ułatwia otwieranie termosu. Pokrywa termosu może być oczywiście wykorzystywana jako miska na gorące danie.


Specyfikacja Techniczna
Pojemność0,5L
Koloroliwkowy
Opinie Klientów

Podobne produkty