Climbing Technology

Taśma Extender DY Pro 55cm NE – white/red CT

41,99
39,89 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 9,99 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 30

otrzymasz 8 punktów na następne zakupy.


Taśma Climbing Technology Extender DY Pro 55 cm stworzona została dla profesjonalnych zastosowań podczas wymagającej wspinaczki. Dzięki niej utworzysz potrzebne zestawy ekspresów, jednocześnie oszczędzając każdy gram balastu.

Włoscy producenci zastosowali w dłuższej wersji dodatkowe przeszycie, które poprawia stabilność całości, a wykonanie z lekkiej dyneemy zapewnia odpowiedni balans i wytrzymałość. Taśma charakteryzuje się szczególną odpornością na przetarcia, dzięki czemu żadna ostra skała nie będzie przeszkodą w trakcie wspinaczki.

Taśma do ekspresów Climbing Technology Extender DY Pro została wykonana z ultralekkiej dyneemy. Posiada przy tym wysoką wytrzymałość oraz są niezwykle poręczne. Aby zapewnić odpowiednie ustawianie się dolnego karabinku, zastosowano w nich nieco dłuższe przeszycie, które znacząco ułatwia wpinanie liny. W dłuższych wersjach zastosowano dodatkowo przeszycie w górnej części taśmy. Dzięki temu całość nie plącze się i zapewnia jeszcze większą wygodę użytkowania.

Model ten jest z chęcią wybierany przez doświadczonych wspinaczy poszukujących możliwości zminimalizowania wagi. Doskonałe połączenie lekkości, wytrzymałości oraz funkcjonalności.

Climbing Technology Extender DY Pro najważniejsze cechy:

  • Zaprojektowana z myślą o tworzeniu super lekkich ekspresów;
  • Wykonana z Dyneemy;
  • Bardzo niska waga;
  • Długie przeszycie zapewnia lepsze ułożenie dolnego karabinka;
  • Większe długości posiadają zszycie tworzące praktyczną pętlę na górny karabinek.

Specyfikacja Techniczna
Kolorbiały, czerwony
Długość55cm
Opinie Klientów

Podobne produkty