Climbing Technology

Taśma Extender DY Pro 22cm NE – white/red CT

22,99

Koszt dostawy od: 9,99 zł

osób kupiło: 30

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

otrzymasz 4 punkty na następne zakupy.


Taśma Climbing Technology Extender DY Pro 22 cm umożliwi Ci stworzenie ekspresów doskonale dopasowanych do Twoich potrzeb. Skorzystasz z niej z pewnością przy kompletowaniu ekwipunku na wspinaczkę skałkową lub sportową.

Ten model ma wszystkie cechy, które są istotne w przypadku tego rodzaju elementu. Przeznaczono go do profesjonalnego wykorzystania i sprawdzi się niejednokrotnie, kiedy będziesz pokonywać ścienne trasy.

Taśma do ekspresów Climbing Technology Extender DY Pro została wykonana z ultralekkiej dyneemy. Posiada przy tym wysoką wytrzymałość oraz są niezwykle poręczne. Aby zapewnić odpowiednie ustawianie się dolnego karabinku, zastosowano w nich nieco dłuższe przeszycie, które znacząco ułatwia wpinanie liny. W dłuższych wersjach zastosowano dodatkowo przeszycie w górnej części taśmy. Dzięki temu całość nie plącze się i zapewnia jeszcze większą wygodę użytkowania.

Model ten jest z chęcią wybierany przez doświadczonych wspinaczy poszukujących możliwości zminimalizowania wagi. Doskonałe połączenie lekkości, wytrzymałości oraz funkcjonalności.

Climbing Technology Extender DY Pro najważniejsze cechy:

  • Zaprojektowana z myślą o tworzeniu super lekkich ekspresów;
  • Wykonana z Dyneemy;
  • Bardzo niska waga;
  • Długie przeszycie zapewnia lepsze ułożenie dolnego karabinka;
  • Większe długości posiadają zszycie tworzące praktyczną pętlę na górny karabinek.

Specyfikacja Techniczna
Kolor biały, czerwony
Długość 22cm
Szerokość 10mm
Wytrzymałość 22kN
Opinie Klientów

Podobne produkty