Climbing Technology

Taśma Extender DY 22cm – white/green CT

19,99
19,39 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 9,99 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 30

otrzymasz 3 punkty na następne zakupy.


Taśma Climbing Technology Extender DY 22 cm to wysoce wytrzymały model włoskiego producenta, który za sprawą swoich właściwości użytkowych doskonale nadaje się do tworzenia funkcjonalnych ekspresów. Jako element wspinaczkowego ekwipunku zda egzamin rewelacyjnie.

Pokonywanie ścian na różnym poziomie zaawansowania jest niebezpieczne. Wystarczy jeden nieprzemyślany krok, żeby całe zmagania poszły na marne. Stawką w tym sporcie jest zdrowie, a nawet życie. Wyposaż się w najlepszy sprzęt, żeby każde Twoje działanie było obarczone mniejszym ryzykiem.

Została wykonana z ultralekkiej dyneemy. Posiada przy tym wysoką wytrzymałość oraz są niezwykle poręczne. Aby zapewnić odpowiednie ustawianie się dolnego karabinku, zastosowano w nich nieco dłuższe przeszycie, które znacząco ułatwia wpinanie liny. W dłuższych wersjach zastosowano dodatkowo przeszycie w górnej części taśmy. Dzięki temu całość nie plącze się i zapewnia jeszcze większą wygodę użytkowania.

To praktycznie rozwiązanie do stworzenia spersonalizowanego zestawu ekspresów. Ty decydujesz, jakich ekspresów będziesz akurat potrzebować. Sprawdzi się w przypadku wspinania się na zróżnicowanych drogach.

Climbing Technology Extender DY najważniejsze cechy:

  • Zaprojektowana z myślą o tworzeniu super lekkich ekspresów;
  • Wykonana z Dyneemy;
  • Bardzo niska waga;
  • Długie przeszycie zapewnia lepsze ułożenie dolnego karabinka.

Specyfikacja Techniczna
Kolorbiały, zielony
Długość22cm
Szerokość11mm
Wytrzymałość22kN
Opinie Klientów

Podobne produkty