Climbing Technology

Taśma Extender DY 17cm – white/grey CT

16,99

Koszt dostawy od: 9,99 zł

osób kupiło: 30

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

otrzymasz 3 punkty na następne zakupy.


Taśma Climbing Technology Extender DY 17 cm umożliwi skuteczne stworzenie ekspresu dopasowanego według osobistych preferencji. Pozwala zdobywać ściany, gwarantując bezpieczeństwo dzięki materiałom najwyższej jakości. Posiada certyfikat EN 566 oraz cechuje się wytrzymałością na poziomie 22kN.

Zrobiona z lekkiej dyneemy jest odporna na przetarcia spowodowane ostrymi kamieniami, gwarantując dłuższe użytkowanie. Doświadczeni specjaliści stworzyli system zapobiegający przekręcaniu się całości, co dodatkowo stabilizuje konstrukcję. To ciekawa propozycja dla wspinaczy, która sprawdzi się podczas patentowania trasy pod wspinaczkę górską lub sportową.

Została wykonana z ultralekkiej dyneemy. Posiada przy tym wysoką wytrzymałość oraz są niezwykle poręczne. Aby zapewnić odpowiednie ustawianie się dolnego karabinku, zastosowano w nich nieco dłuższe przeszycie, które znacząco ułatwia wpinanie liny. W dłuższych wersjach zastosowano dodatkowo przeszycie w górnej części taśmy. Dzięki temu całość nie plącze się i zapewnia jeszcze większą wygodę użytkowania.

To praktycznie rozwiązanie do stworzenia spersonalizowanego zestawu ekspresów. Ty decydujesz, jakich ekspresów będziesz akurat potrzebować. Sprawdzi się w przypadku wspinania się na zróżnicowanych drogach.

Climbing Technology Extender DY najważniejsze cechy:

  • Zaprojektowana z myślą o tworzeniu super lekkich ekspresów;
  • Wykonana z Dyneemy;
  • Bardzo niska waga;
  • Długie przeszycie zapewnia lepsze ułożenie dolnego karabinka.

Specyfikacja Techniczna
Kolor biały, szary
Długość 17cm
Szerokość 11mm
Wytrzymałość 22kN
Opinie Klientów

Podobne produkty