Ocun

Taśma Do Ekspresów Dura Sling PAD 30cm – red Ocun

34,99
33,94 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 9,99 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 28

otrzymasz 6 punktów na następne zakupy.


Taśma do ekspresów Ocun Dura Sling PAD 30 cm sprosta wymaganiom każdego wspinacza, który w czasie tworzenia wspinaczkowych tras chce mieć wśród swojego ekwipunku sprzęt możliwie jak najbardziej niezawodny. Jest wykonana starannie i wytrzymała.

Ten model solidnej taśmy wykończono gumowym materiałem, by zwiększyć funkcjonalność. Będzie doskonałym uzupełnieniem sprzętu zabieranego na drogę wielowyciągową. Został dodatkowo wzmocniony, więc jest odporniejszy na otarcia, na przykład o skały.

Taśma Ocun Dura Sling występuje w dwóch długościach: 15cm i 30 cm, co pozwala na skompletowanie ekspresów o dużo większej długości niż standardowo. Takie ekspresy okażą się przydatne w niejednej sytuacji, gdy linia drogi powodować będzie duże „przegięcie” liny. W takiej sytuacji dobrze jest posiadać w swoim ekwipunku ekspres z taśmą Dura Sling, który zniweluje ten problem.

Ocun Dura Sling wykonany jest z wytrzymałej taśmy PAD 16mm. Jednak cechy, które wyróżniają go od pozostałych taśm do ekspresów, to staranne i wyjątkowo wytrzymałe wykończenie. Szwy zostały zabezpieczone grubym materiałem gumowym dzięki czemu nie będą się strzępić i przecierać na ostrych krawędziach skały. Oba końce, przez które przepina się karabinki, są obszyte dodatkowym materiałem aby zmniejszyć ryzyko przetarcia taśmy przez niefortunnie przechodzącą przez ekspres linę lub otarcia o chropowatą skałę. Wszystkie te elementy wpływają też znacząco na zwiększenie żywotności tej taśmy.

Taśma Dura Sling z szczególnością przyda nam się w górach, na drogach wielo-wyciągowych, lub wszędzie tam gdzie pojawi się konieczność zmniejszenia „przegięcia” liny.


Specyfikacja Techniczna
Kolorczerwony
Długość30cm
Opinie Klientów

Podobne produkty