RACZKI NA BUTY 8 KOLCÓW, (38-45) HighTatras

89,00
86,33 z kodem: SM2024
Paypo, kup teraz i zapłać za 30 dni

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

otrzymasz 17 punktów na następne zakupy.


SPECYFIKACJA:

Rozmiary: 38,39,40,41, 42, 43, 44, 45

Kolor: Niebieskie

Waga: 0,32 kg

Ilość: 2 sztuki (para)

W zestawie: Worek na raczki

OPIS:

Raczki turystyczne w rozmiarze 38 – 45 w formie elastycznej gumowej nakładki na buta z kolcami antypoślizgowymi. Raczki turystyczne posiadają 8 kolców/zębów z stali oraz łańcuch ze stali.

Raczki są lekkie i wygodne (wystarczy naciągnąć gumowy kołnierz i naciągnąć na podeszwę buta). Zakładając nasze raczki na buty, możesz mieć pewność, że nie zniszczą one obuwia. Raki idealnie przylegają do buta.

ZASTOSOWANIE:

Często idąc w góry jesienią lub zimą mamy do czynienia z niepewnym terenem — mokrym, oblodzonym lub zaśnieżonym. Nasze raczki idealnie sprawdzą się w takich warunkach. Raczki na buty zapewnią Ci bardzo dobrą przyczepność do podłoża, a dodatkowo są wygodne w używaniu, gdyż nie trzeba ich ściągać za każdym razem gdy wejdziemy na suchy teren (w odróżnieniu od raków z kolcami o wysokości 3 cm). Raczki na buty świetnie nadają się do turystyki trudnych warunkach pogodowych.

Raczki idealnie nadają się do wędrówek po lesie czy górach, gdyż dzięki kolcom można łatwiej poruszać się po nachylonych zboczach. Proszę mieć na uwadze, że tego typu sprzęt nie powinien być wykorzystywany do alpinizmu wyczynowego.

Kupując ten przedmiot, otrzymujesz dwie sztuki raków (para), buty nie są obiektem sprzedaży.


Specyfikacja Techniczna
Waga0,32 kg
Opinie Klientów

Podobne produkty

Wybrane dla Ciebie