Climbing Technology

Raczki Mini Crampon 6P

195,99
190,11 z kodem: SM2024

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 11

otrzymasz 39 punktów na następne zakupy.


Mini Crampon 6P firmy Climbing Technology to sześciozębne raczki turystyczne, które sprawdzą się podczas łatwiejszych podejść i zejść. Zapewnią optymalną przyczepność na oblodzonych i zaśnieżonych szlakach.

Raczki turystyczne CT Mini Crampon 6P sprawdzą się idealnie podczas zimowych wycieczek w górach, gdzie przejście bardziej wymagającego fragmentu drogi jedynie w butach może być utrudnione. Są one świetną alternatywą dla standardowych raków i spełnią oczekiwania stawiane przez osoby, które wybierają się na wycieczki w łatwiejszych pasmach górskich.

Model Mini Crampon 6p to sześciozębne raczki o kompaktowych wymiarach i prostej konstrukcji, wykonane z wytrzymałej stali. Duży zakres regulacji szerokości oraz niezwykła prostota zamocowania ich za pomocą pasków, pozwoli na użytkowanie raczków z każdym typem obuwia. Mniejsze ząbki od strony podeszwy buta zapewniają jego stabilizację, a podkładki przeciwśnieżne zapobiegają gromadzeniu się nadmiernej ilości śniegu. Za bardzo dobrą przyczepność na oblodzonej i zaśnieżonej powierzchni odpowiada 6 zębów o długości ok. 3 cm. Jako jedne z nielicznych na rynku Polskim raki i raczki marki Climbing Technology są zgodne z dyrektywą 2016/425 i odpowiednimi zapisami normy EN 893:2010 dotyczącymi środków ochrony indywidualnej kategorii II. Są również oznaczone symbolem CE. Producent dołożył wszelki starań, aby jego produkty spełniały wymagania dyrektyw Unii Europejskiej.

Raczki zostały wyprodukowane we włoskiej fabryce Climbing Technology, co zapewnia wysoką jakość wykonania i niezawodność.

Najważniejsze cechy:

  • Zajmują niewiele miejsca po spakowaniu, pasują do każdego typu obuwia;
  • Wykonane z wytrzymałej stali;
  • Wyposażone w 6 zębów;
  • Regulowane paski;
  • Możliwość regulacji szerokości raczków;
  • Ząbki od strony podeszwy zapewnią stabilne zamocowanie raczków;
  • Wyposażone w podkładki przeciwśnieżne;

Specyfikacja Techniczna
Kolorczarny, pomarańczowy
Waga524g
Opinie Klientów

Podobne produkty