Climbing Technology

Przyrząd zaciskowy Quick Tree R

349,99
339,49 z kodem: SM2024
Paypo, kup teraz i zapłać za 30 dni

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

otrzymasz 69 punktów na następne zakupy.


Nożny przyrząd do wychodzenia po linie przeznaczony w szczególności dla arborystów. Pozwala jeszcze szybciej pokonywać kolejne metry na linie.

Niezawodny nożny przyrząd zaciskowy ze specjalnym systemem mocowania to doskonały wybór dla arborystów, którzy często poruszają się zarówno po linie, jak i po pniu drzewa. Specjalny panel QT Spurs, który jest dostępny osobno, pozwala na łatwe zainstalowanie przyrządu do większości drzewołazów dostępnych na rynku. Zastosowana blokada pozwala łatwo zabezpieczyć go przed wypadnięciem. Eliminuje to konieczność ciągłej zmiany sprzętu i sprawia, że poruszanie się po linie lub drzewie nie nastręcza żadnych trudności. Dodatkowo po dokupieniu mocowania QT Universal całość można też tradycyjnie zamontować przy bucie.

Przyrząd nożny Climbing Technology Quick Tree R posiada wszystkie zalety spotykane w innych klasycznych przyrząd zaciskowych włoskiego producenta. Jest to między innymi łatwość wkładania i wykładania liny, czy doskonale dopracowany kształt zapadki. Niewielkie ząbki zapewniają doskonałe klinowanie, a jednocześnie nie niszczą tak bardzo liny. Dodatkowo umieszczone w zapadce otwory chronią ją przed łatwym zabrudzeniem, przez co przyrząd wyśmienicie sprawdza się w trudnych warunkach.

Przyrząd Climbing Technology Quick Tree w wersji R przeznaczony jest na prawą nogę.

Przyrządu jest kompatybilny z dostępnymi osobno mocowaniami QT Universal (paski na buty) lub QT Spurs (do drzewołazów)

Maksymalne obciążenie 150 kg


Specyfikacja Techniczna
Kolorpomarańczowy
Wytrzymałość150kg
Opinie Klientów

Podobne produkty

Wybrane dla Ciebie