Beal

Przyrząd zaciskowy Hands Up

Original price was: 305,00zł.Current price is: 255,00zł.
Price in the last 30 days is the same as current

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 2

otrzymasz 51 punktów na następne zakupy.


HANDS UP to bardzo wygodny przyrząd do podchodzenia na linie. Specjalna konstrukcja zapewnia kilka możliwosci trzymania przyrządu również oburącz, co zwiększa wygodę i skuteczność podchodzenia.

Wyprofilowana rękojeść ze specjalnym wspornikiem w górnej części jest antypoślizgowa i umożliwia trzymanie przyżądu zarówno w rekawiczkach jak i bez nich. Duży gruszkowaty otwór pozwala na użycie HANDS UP w grubych zimowych rękawicach, co znacznie zwiększa komfort pracy w niskich temperaturach, a użycie oburącz pozwala oszczędzić siłę przy długim podchodzeniu.

Przyrząd jest kompatybilny z linami o średnicach od 8 do 13 mm.

Język zapadki z “zębami” zapewnia skuteczność przyrządu również na brudnych i zalodzonych linach, a jego konstrukcja sprawia, że nie uszkodzi oplotu liny co daje maksimum bezpieczeństwa.

Zapadkę można odblokować tak, aby przesunąć przyrząd w dół albo całkowicie wypiąć przyrząd jedną ręką.

HANDS UP wykonany jest z lekkich stopów ale bardzo odpornych na zużycie.

W górnej części znajduje sie otwór przydatny do zabezpieczania blokady na trawersach lub wyjściach kierunkowych czy przy stosowaniu układów do wyciagania.

Otwór w dolnej części jest podłużny i większy, co pozwala na wpięcie nawet 2 karabinków, np. lonży i do pętli nożnej AIR STEP Beal.

Sprawdza się zarówno do prac na wysokości jak i w speleologii.


Specyfikacja Techniczna
Waga265g
Kolorżółty
Opinie Klientów

Podobne produkty