Climbing Technology

Przyrząd zaciskowy Chest Ascender + HC

232,04
225,08 z kodem: SM2024
Paypo, kup teraz i zapłać za 30 dni

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Zamów wciągu 21 minut wyślemy dzisiaj!

Produkt dostępny.

30 dni na zwrot.

otrzymasz 46 punktów na następne zakupy.


Przyrząd zaciskowy Climbing Technology Chest Ascender + HC to specjalna wersja wzbogacona o bardzo mocną powłokę Hard Coat, która znacząco zwiększa wytrzymałość przyrządu na ścieranie.

Przyrząd, który optymalnie spisze się w połączeniu z Climbing Technology Quick Up. Pozwala na szybkie i sprawne podciąganie się na linie. Bardzo dobrze opracowany mechanizm blokowania można szybko i sprawnie odciągnąć za pomocą jednego, płynnego ruchu kciukiem. Dzięki temu pokonywanie kolejnych metrów przebiega sprawnie. Kształt dźwigni został dobrany w taki sposób, że obsługa całości jest równie łatwa w rękawiczkach.

Specjalna wersja HC została pokryta bardzo trwałą powłoką Hard Coat. Zabezpiecza ona przed szybki wycieraniem przyrządu, dzięki czemu całość doskonale sprawdza się w czasie intensywnego użytkowania.

Zastosowanie dużej ilości ząbków zmniejsza negatywny wpływ przyrządu na linę, gwarantując jednocześnie pełną niezawodność. W zapadce znajdują się ponadto 3 otwory skutecznie zmniejszające ryzyko akumulacji śniegu i brudu między ząbkami.

Nieznacznym modyfikacjom poddano również dolny otwór przyrządu. Nowe wyprofilowanie pomaga w optymalnym (równoległym) ustawieniu przyrządu względem wspinacza.

Przyrząd Climbing Technology Chest Ascender + HC współpracuje z linami o średnicach 8-13 mm.


Specyfikacja Techniczna
Kolorzłoty
Opinie Klientów

Podobne produkty

Wybrane dla Ciebie