Beal

Przyrząd asekuracyjny Birdie Green

Original price was: 280,02zł.Current price is: 264,99zł.
Cena z ostatnich 30 dni jest taka sama jak obecna
Paypo, kup teraz i zapłać za 30 dni

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Zamów wciągu 47 minut wyślemy dzisiaj!

Produkt dostępny.

30 dni na zwrot.

otrzymasz 52 punkty na następne zakupy.


Przyrząd asekuracyjny z automatyczną blokadą Beal Birdie pozwala na jeszcze płynniejszą asekurację prowadzącego niż w przypadku innych tego typu przyrządów. Całkowicie metalowa konstrukcją i rączka aluminiowa wspomagająca opuszczanie i hamowanie liny podczas zjazdu daje pewność podczas asekuracji. Przyrząd asekuracyjny sprawdzi się zarówno podczas wspinaczki na skałach jak i przy asekuracji dynamicznej na ściankach wspinaczkowych. Może być obsługiwany przez osoby mniej doświadczone, ale będzie świetny również w dłoniach zaawansowanych wspinaczy.

Zalety:

Kompaktowy i wygodny w użyciu.
Krzywka i elementy podlegające tarciu liny wykonane ze stali nierdzewnej. Specjalny kształt krzywki pozwala na działanie z cienkimi linami.
Zastosowanie twardszej sprężyny umożliwia szybkie wydawanie luzu, prawie tak jak w tradycyjnych przyrządach asekuracyjnych, kubkach asekuracyjnych, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo i pewność podczas asekuracji.
Brak elementów plastikowych, wszystkie elementy metalowe włącznie z dźwignią.
Kompatybilny z linami pojedynczymi o średnicach 8,5 – 10,5 mm. Jedyny przyrząd asekuracyjny z funkcją blokady automatycznej certyfikowany do użycia z liną 8,5 mm (EN15151-1).
Nie skręca liny, ponieważ lina wychodzi w osi przyrządu.
Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych, świetnie dopasowanych do karabinków zakręcanych z blokadą obrotu względem uprzęży Beal ORIENT EXPRESS czy karabinków zakręcanych Beal Be Safe lub Beal Be Quick.
Średnica liny: od 8,5 mm do 10,5 mm
Kolory (dźwigni): niebieski, pomarańczowy, zielony
Waga: 210 g


Specyfikacja Techniczna
Kolorzielony
Waga210g
Opinie Klientów

Podobne produkty

Wybrane dla Ciebie