Climbing Technology

Plecak Falesia

Original price was: 329,99zł.Current price is: 304,14zł.
Cena z ostatnich 30 dni jest taka sama jak obecna
Paypo, kup teraz i zapłać za 30 dni

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Wyślemy w następny dzień roboczy.

Produkt dostępny.

30 dni na zwrot.

otrzymasz 60 punktów na następne zakupy.


Niezwykle wszechstronny model zaprojektowany z myślą o komfortowym przenoszeniu szpeju, który sprawdzi się również jako niewielka torba podróżna. Całość gwarantuje komfort niezależnie od przenoszonego ładunku.

Każdy wspinacz musi posiadać w swoim wyposażeniu plecak lub torbę, w której bezpiecznie przetransportuje cały niezbędny szpej pod ścianę. Doskonale sprawdza się w tej roli model Climbing Technology Falesia, przygotowany przez włoskiego producenta szpeju specjalnie z myślą o miłośnikach wspinaczki. Niezwykła wszechstronność tego modelu sprawia, że może być wykorzystywany zarówno w czasie letnich wyjazdów w skały, jak i podczas podróży, jako bagaż podręczny.

Model ten można przenosić jako plecak lub torbę w ręce. W tej pierwszej wersji doskonale sprawdzi się na nieco dłuższych podejściach, zapewniając większy komfort i swobodę rąk na ścieżce. W drugiej wersji jest często wykorzystywana w podróży jako bagaż podręczny, a także w czasie treningów na panelu, pozwalając zabrać wszystkie niezbędne w czasie treningu rzeczy.

Duża komora główna oferuje pojemność 45 litrów. Długi suwak pozwala na szybkie dostanie się do wnętrza i wyjęcie niezbędnego szpeju. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika oddano również mniejszą kieszeń z suwakiem, która pozwoli łatwo schować niezbędne drobiazgi.

Plecak posiada również zintegrowaną płachtę na linę, która zapobiegnie łatwemu zabrudzeniu szpeju. To niezbędny element pozwalający lepiej chronić szpej przed szybkim zużyciem.

Climbing Technology Falesia to niezwykle mocny model. Przedni panel, na którym najczęściej kładziemy plecak lub torbę, powstał z wyjątkowo wytrzymałego materiału, dzięki czemu całość świetnie spisuje się na skałach i kamieniach. Torba na linę stanowi praktyczne rozwiązanie zarówno w czasie wyjazdów wspinaczkowych, jak i podróżowania.


Specyfikacja Techniczna
Kolorniebieski
Pojemność45L
Opinie Klientów

Podobne produkty

Wybrane dla Ciebie