Ocun

Plastry Wspinaczkowe Tape Box 25mm 10 m 8 szt

164,99
160,04 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 1

otrzymasz 32 punkty na następne zakupy.


Ocun Tape Box 25mm 10 m 8 szt to bawełniany plaster, który stanowią świetną warstwę ochronną dla palców w czasie pokonywania pionu. Niezbędny element wyposażenia zarówno początkujących, jak i zaawansowanych miłośników wspinaczki.

Niestety w swoim czasie każdego entuzjastę wspinaczki dotykają problemy z palcami, bez znaczenia, czy jest to aktywność w skałach, na ściance, czy też na przyrządach treningowych.

Z pomocą przychodzi niezwykle popularna firma Ocun, proponując bawełniany plaster Ocun Tape Box 25mm 10 m 8 szt, stanowiących doskonałą ochronę Twoich palców, niezależnie czy jesteś doświadczonym wspinaczem, czy są to Twoje pierwsze kroki w tym sporcie. Bawełna cechuje się dobrą oddychalnością, co ma istotne znaczenie w procesie gojenia się ran, które muszą mieć zapewnioną odpowiednią cyrkulację powietrza.

Zastosowany klej cechuje się najwyższą jakością i zapewnia dużą przyczepność. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że mimo upływu czasu i dużego obciążenia palców w czasie wspinaczki, plastry dłużej pozostaną na swoim miejscu.

Plaster Ocun Tape Box 25mm 10 m 8 szt zapewni odpowiednią ochronę palców w czasie wspinaczkowych zadań. Nie powinno go zabraknąć w ekwipunku żadnego amatora poruszania się w pionie.

Materiał: 100% bawełna Szerokość: 25 mm Długość: 10 m


Specyfikacja Techniczna
Długość10m
Szerokość25mm
Opinie Klientów

Podobne produkty