Climbing Technology

Pętla Looper DY 80cm – white/gray CT

41,99
40,73 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 9,99 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 30

otrzymasz 8 punktów na następne zakupy.


Pętla Climbing Technology Looper DY 80 cm powinna stać się elementem wyposażenia każdego wspinacza. Jest propozycją, która cechuje się dużą wytrzymałością i sprawdzi się w czasie niejednej wyprawy w skały.

Konstrukcję opracowano w taki sposób, żeby jej obsługa była możliwie jak najbardziej intuicyjna. Pętla pozwoli na łatwe zbudowanie stanowiska asekuracyjnego i zda egzamin w trakcie wspinaczki wielowyciągowej albo tradowej.

We wspinaczce wielowyciągowej na własnej asekuracji posiadanie przez wspinaczy bogatego asortymentu pętli, repów oraz karabinków nie jest niczym nadzwyczajnym. To wręcz norma, która pozwala lepiej przygotować się nie nieprzewidziane sytuacje. W założeniu przelotu lub zbudowaniu stanowiska asekuracyjnego te sprzęty są niezbędne, a im ich więcej, tym działania te są łatwiejsze.

Pętla wspinaczkowa Climbing Technology Looper DY 80 cm cechuje się doskonałym stosunkiem wagi do wytrzymałości, co wyróżnia ją na tle innych modeli. Z powodzeniem można ją zastosować na bloku skalnym, żeby przełożyć przez nią linę do zjazdu. Sprawdzi się również wykorzystana przy opuszczaniu partnera na karabinku zamocowanym na pętli.


Specyfikacja Techniczna
Kolorbiały, szary
Długość80cm
Wytrzymałość22kN
Opinie Klientów

Podobne produkty