Climbing Technology

Pętla Looper DY 240cm – white/green CT

85,99
83,41 z kodem: SM2024

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 30

otrzymasz 17 punktów na następne zakupy.


Pętla Climbing Technology Looper DY 240 cm to wykonana z dyneemy propozycja dla fanów wspinaczki wielowyciągowej albo tradowej. Jest bardzo łatwa w operowaniu i pozwoli Ci znacznie wygodniej pokonywać rozmaite trasy.

Specjalnie opracowana budowa tej propozycji marki Climbing Technology powoduje, że przekładanie przez skalne ucho nie jest problematyczne. Ten model ułatwi także budowanie stanowiska asekuracyjnego i sprawdzi się przy opuszczaniu partnera na karabinku zapiętym na pętli.

We wspinaczce wielowyciągowej na własnej asekuracji posiadanie przez wspinaczy bogatego asortymentu pętli, repów oraz karabinków nie jest niczym nadzwyczajnym. To wręcz norma, która pozwala lepiej przygotować się nie nieprzewidziane sytuacje. W założeniu przelotu lub zbudowaniu stanowiska asekuracyjnego te sprzęty są niezbędne, a im ich więcej, tym działania te są łatwiejsze. Pętla wspinaczkowa Climbing Technology Looper DY 240 cm cechuje się doskonałym stosunkiem wagi do wytrzymałości, co wyróżnia ją na tle innych modeli. Z powodzeniem można ją zastosować na bloku skalnym, żeby przełożyć przez nią linę do zjazdu. Sprawdzi się również wykorzystana przy opuszczaniu partnera na karabinku zamocowanym na pętli.


Specyfikacja Techniczna
Kolorbiały, zielony
Długość240cm
Waga150g
Wytrzymałość22kN
Opinie Klientów

Podobne produkty