Climbing Technology

Pętla Looper DY 120cm – white/green CT

53,99
51,29 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 30

otrzymasz 10 punktów na następne zakupy.


Pętla Climbing Technology Looper DY 120 cm z dyneenemy o szerokości 11 mm cechuje się wytrzymałościa i solidnością. Zda egzamin wykorzystana w czasie wspinaczki wielowyciągowej albo tradowej. Wykonana jest z taśmy o najlepszej jakości – pozwala zachować idealny stosunek wytrzymałości i trwałości do wagi.

 

Budowa pętli została opracowana w taki sposób, żeby model nie sprawiał problemów w czasie przekładania przez skalne ucho. Ta propozycja marki Climbing Technology z pewnością ułatwi Ci wspinaczkowe zmagania.

 

We wspinaczce wielowyciągowej na własnej asekuracji posiadanie przez wspinaczy bogatego asortymentu pętli, repów oraz karabinków nie jest niczym nadzwyczajnym. To wręcz norma, która pozwala lepiej przygotować się nie nieprzewidziane sytuacje. W założeniu przelotu lub zbudowaniu stanowiska asekuracyjnego te sprzęty są niezbędne, a im ich więcej, tym działania te są łatwiejsze.

 

Pętla wspinaczkowa Climbing Technology Looper DY 120 cm cechuje się doskonałym stosunkiem wagi do wytrzymałości, co wyróżnia ją na tle innych modeli. Z powodzeniem można ją zastosować na bloku skalnym, żeby przełożyć przez nią linę do zjazdu. Sprawdzi się również wykorzystana przy opuszczaniu partnera na karabinku zamocowanym na pętli.


Specyfikacja Techniczna
Kolorbiały, zielony
Długość120cm
Opinie Klientów

Podobne produkty