Okulary Arctica S-315 F *WARRIOR*

Original price was: 299,00zł.Current price is: 254,15zł.
Price in the last 30 days is the same as current

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 3

otrzymasz 50 punktów na następne zakupy.


W komplecie Arctica S-315F: etui i woreczek

  • Ten model świetnie sprawdzi się podczas jazdy na rowerze. Polecamy go także biegaczom.
  • Soczewki typu mono lens, doskonale zakrywające twarz, szerokie pole widzenia, a do tego regulowane gumowane noski dzięki którym jeszcze lepiej dopasujesz do siebie okulary to główne cechy okularów Arctica  S-315F.
  • Soczewki fotochromatyczne, które mają spory zakres przyciemnienia. Wyjściowo posiadają kategorię 1 przepuszczając od 43 do 80% światła słonecznego; stopniowo przechodzą przez kategorię 2 (18-43%), by w końcu przy bardzo słonecznej pogodzie zapewnić maksymalną ochronę przed rażącymi promieniami słońca.
  • Okulary Arctica S-315 F zostały wyprodukowane dla najbardziej wymagających sportowców, zwłaszcza dla miłośników roweru i amatorów biegania. Okulary, dzięki niepełnemu obramowaniu mają lepszą wentylację.
  • Ramka została wykonana z grilamiduTR90, materiału odpornego na pęknięcia i zarysowania. Na końcówkach zauszników znajdują się gumowe wykończenia zapewniające jeszcze lepszy komfort użytkowania. Wspomnieliśmy już o gumowanych, regulowanych noskach. To również jest ten element okularów, który podnosi jakość ich noszenia.
  • Soczewki również zostały wytworzone z poliwęglanu co gwarantuje większe bezpieczeństwo podczas upadku na rowerze lub uderzenia np. gałęziami drzewa (szkła tego typu są grubsze od polaryzacyjnych i bardziej od nich odporne na pęknięcia). Jedną z zasadniczych cech poliwęglanu jest wysoka udarność, czyli właśnie spora odporność materiału na pękanie.

 

Parametry

Szerokość wewnętrzna znajdująca się między zawiasami (zawias: miejsce mocowania zausznika do ramki) – 13,4 cm

Wysokość soczewek razem z oprawką – 5,2 cm


Specyfikacja Techniczna
Waga5 kg
Filtr UV400
Opinie Klientów

Podobne produkty