Okulary Arctica S-276B *Float on the Water*

Original price was: 130,00zł.Current price is: 110,50zł.
Price in the last 30 days is the same as current

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 25

otrzymasz 22 punkty na następne zakupy.


W komplecie Arctica S-276B: etui i woreczek

  • Przedstawiamy przeciwsłoneczne okulary pływające Arctica S-276 B. Jest to model klasyczny o granatowej oprawce. Na zausznikach znajduje się biała dekoracja. Okulary posiadają soczewki polaryzacyjne, dzięki którym zwiększona jest przejrzystość i kontrastowość obrazu, a wszelkie dokuczliwe odblaski, refleksy, czy lśnienia są ograniczone do minimum. Soczewki mają kolor szary/grafitowy.
  • Ramka okularów została wytworzona z niezwykle ciekawego materiału plastycznego jakim jest Poly Methyl Pentene, w skrócie TPX. Ten oryginalny surowiec używany jest do produkcji opraw okularowych dla tzw. pływających okularów przeciwsłonecznych. Dzięki swoim właściwościom, a zwłaszcza lekkości materiał ten unosi się na wodzie. Dlatego okulary Arctica S-276 B nie toną.
  • Śmiało polecamy je wszystkim, którzy uprawiają sporty wodne np. surferom, czy żeglarzom. Nie tylko jednak nad wodą znajdą one zastosowanie, także w użytku codziennym dobrze się sprawdzą. Mają ładny klasyczny kształt, a dzięki soczewkom polaryzacyjnym są praktyczne i funkcjonalne.
  • Kategoria przepuszczalności światła i stopień przyciemnienia szkieł: kat. 3 (8%-18%) intensywne światło słoneczne

Rozmiar okularów:

Odległość między zawiaskami: 12,9 cm

Wysokość szkieł z oprawką: 4,6 cm


Specyfikacja Techniczna
Filtr UV400
Opinie Klientów

Podobne produkty