Okulary ARCTICA S-200 F FOTOCHROMATYCZNE 1-3

Original price was: 150,99zł.Current price is: 128,34zł.
Price in the last 30 days is the same as current

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 7

otrzymasz 25 punktów na następne zakupy.


Arctica S-200 F – Okulary sportowe z szybkim fotochromem
W komplecie: etui i woreczek

Szukasz uniwersalnego rozwiązania w okularach? Model Arctica S-200 F z fotochromatycznymi soczewkami powinien spełnić Twoje oczekiwania. Atutem okularów są szkła fotochromowe, które dostosowują się do zmieniających się warunków słonecznych. Wyjściowo model ten posiada w soczewkach kategorię przyciemnienia 1 dzięki czemu przepuszcza on sporą ilość światła, od 43 do 80%.
Zatem, kiedy jest pochmurno okulary Arctica S-200 F będą zachowywały odpowiednio jaśniejszą barwę tak, aby widoczność była odpowiednia, a oczy cały czas chronione przed promieniowaniem ultrafioletowym.

W miarę zwiększania się intensywności nasłonecznienia, szkła będą się przyciemniać poprzez kategorię 2, aż do 3.
Jeśli potrzebujesz szerokiego zakresu przepuszczalności światła w soczewkach okularowych, od 1 do 3 model Arctica S-200 F będzie niewątpliwie dobrym wyborem.
Model dedykowany dla sportowców
Okulary Arctica S-200 F polecamy szczególnie rowerzystom i biegaczom. Brak pełnego obramowania zapewnia świetną wentylację szkieł, a gumowe noski i gumowe elementy w zausznikach dają rewelacyjny komfort podczas użytkowania.

Warto też wspomnieć o obecności w soczewkach filtru UV400. Chroni on w 100% przed niebezpiecznym promieniowaniem UVA, UVB i UVC.

Ramka okularów (wykonana z poliwęglanu) ma kolor czarny (widoczny na zdjęciu szary element na końcówce zausznika to w rzeczywistości kolor czarny).


Specyfikacja Techniczna
rodzaj soczewekfotochromowe
materiał oprawkipoliwęglan
Opinie Klientów

Podobne produkty