Nóż składany Ganzo G743-2-GR

103,90
100,78 z kodem: WIOSNA24

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 2

otrzymasz 20 punktów na następne zakupy.


Ganzo G743-2-GR to nóż składany o klasycznej stylistyce, podkreślanej przez sztyletową klingę ze stali 440C o wykończeniu stonewashed.

Ganzo G743-2-GR to model edc, dedykowany miłośnikom tradycyjnych noży z połowy XX wieku.

Klinga o symetrycznym profilu spear-point została wykonana z popularnej i bardzo cenionej stali 440C, która cechuje się wysoką odpornością na korozję, długie utrzymywanie ostrości oraz łatwość o ostrzeniu nawet w warunkach terenowych.

Smukła głownia o agresywnym czubku ma pełny płaski szlif, wyróżniający się doskonałymi właściwościami tnącymi. Zarówno głownia, jak i przednia część rękojeści zostały wykończone metodą stonewashed. Stal poddana kąpieli w kamieniach ściernych uzyskuje matową powłokę z drobnymi rysami, które wydajnie maskują zarysowania powstające w trakcie eksploatacji noża.

Ostrze w zależności od preferencji użytkownika, można rozkładać na dwa sposoby, za pomocą flippera lub obustronnego kołka. Obydwie metody są bardzo wygodne zarówno dla osób prawo, jak i leworęcznych.

Łączoną rękojeść noża wykonano ze stali o wykończeniu stonewashed oraz wytrzymałego kompozytu G10 w kolorze zielonym, który w celu zwiększenia przyczepności noża poddano drobnemu radełkowaniu.

Z uwagi na klasyczny charakter noża, nawiązujący nawet do „gentleman’s folder” w Ganzo G743-2-GR zastosowano dyskretną blokadę frame-lock, cenioną za wytrzymałość i komfort obsługi. Do przenoszenia noża w kieszeni służy „głęboki” klips bez możliwości przełożenia.


Specyfikacja Techniczna
Długość całkowita [mm]200
Waga130g
Opinie Klientów

Podobne produkty