Climbing Technology

Ekspres Nimble Fixbar Set NY 12cm – orange/green

96,99
94,08 z kodem: SM2024
Paypo, kup teraz i zapłać za 30 dni

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

otrzymasz 19 punktów na następne zakupy.


Climbing Technology Nimble Evo Fixbar Set NY to innowacyjne ekspresy, wyposażone w kute na gorąco karabinki z lekkich stopów, poliamidową taśmę oraz dwa rozwiązania pozycjonujące karabinki. Fixit i Fixbar odpowiadają za odpowiednie ustawienie górnego i dolnego karabinka, podnosząc bezpieczeństwo i efektywność wspinacza.

Bazę dla ekspresów stanowią karabinki Climbing Technology Nimble Evo. Górny karabinek posiada prosty zamek ze specjalnym profilowaniem, które ułatwia wpinanie ekspresu w punkt. Dolny został wyposażony w gięty zamek, by wpinanie liny przebiegało szybko i sprawnie. Obydwa karabinki wykonano w systemie Catch-Free, charakteryzującym się wysoką wytrzymałością.

Karabinki zostały połączone poliamidową taśmą, aby podnieść jej odporność na uszkodzenia została połączona z dolnym karabinkiem elementem o nazwie Fixit. Pomaga on utrzymać karabinek we właściwej pozycji, co ułatwia proste wpinanie liny. Fixbar pozycjonuje górny karabinek, zabezpieczając taśmę przed przesuwaniem się na karabinku. W ten sposób wzrasta bezpieczeństwo wspinaczki, ponieważ znika ryzyko przypadkowego wypięcia się taśmy. Ten gumowy element pozwala na utrzymanie ekspresu w odpowiedniej pozycji na szpejarce, dzięki czemu jest on zawsze gotowy do użycia


Specyfikacja Techniczna
Kolorpomarańczowy, zielony
Długość12cm
Opinie Klientów

Podobne produkty

Wybrane dla Ciebie