Mata samopompująca Easy Camp Siesta Single 10 cm – grey

380,00
368,60 z kodem: SM2024

Koszt dostawy od: 0,00 zł

Produkt niedostępny.

30 dni na zwrot.

osób kupiło: 1

otrzymasz 76 punktów na następne zakupy.


Mata samopompująca Easy Camp Siesta Mat Single 10 cm to najgrubszy model w kolekcji tego duńskiego producenta. Zabierzesz go wszędzie tam, gdzie podróżujesz samochodem lub na rowerze i możesz pozwolić sobie na dodatkową wagę. Jednak po rozłożeniu maty na ziemi i położeniu się na niej… odpłyniesz, jej wygodna konstrukcja sprawi, że każda noc będzie należeć do tych przespanych.

Ten model został w całości wykonany z poliestru, który świetnie spisze się w terenie. Jest on bowiem szybkoschnący, a więc wilgoć, która naturalnie powstaje podczas snu, będzie sukcesywnie odprowadzana. Ułatwi to utrzymanie komfortowego suchego klimatu przy skórze, a sam materiał jest łatwy w czyszczeniu, dlatego zadbasz o odpowiedni poziom higieny maty samopompującej Easy Camp.

Mata samopompująca Easy Camp Siesta Mat Single 10 cm wypełniona została pianką typu open cell, która charakteryzuje się dobrym poziomem izolacji termicznej od podłoża oraz zapewnia pożądany komfort. Jej prostokątny kształt będzie idealnie komponował się pod śpiworem o klasycznym kształcie lub mumią.

System pompowania maty jest niezwykle prosty, wystarczy odkręcić zawór i chwilę odczekać. W razie potrzeby za pomocą kilku wdechów powietrza można śmiało dopompować matę, wszystko według naszych preferencji. Kiedy chcemy ją spakować należy otworzyć wentyl i ciasno zrolować matę. W zestawie z dołączony jest pokrowiec transportowy.

Mata Easy Camp Siesta Mat Single 10 cm zapewni bardzo wysoki komfort, podczas wypoczynku na kempingu.

Wymiary:

  • Wymiary : ok. 200 x 60 x 10 cm
  • Wymiary pakunku : ok. 60 x o 21 cm
Opinie Klientów

Podobne produkty